Kalkulacje cenowe w hotelarstwie, gastronomii, turystyce i rekreacji - Roman Dawid Tauber - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Kalkulacje cenowe w hotelarstwie, gastronomii, turystyce i rekreacji

książka

Kalkulacje cenowe w hotelarstwie, gastronomii, turystyce i rekreacji - opis produktu:

Opracowanie może być pewnego rodzaju pomocą i przewodnikiem metodycznym, przeznaczonym w dużej mierze dla studentów hotelarstwa i gastronomii oraz dla praktyków tych specjalności.

Podręcznik zawiera w sobie tylko wybrane zagadnienia teoretyczne i praktyczne z zakresu kalkulacji cenowej działalności hotelarsko - gastronomicznej oraz dotyczące szeroko rozumianej turystyki i rekreacji. Przedstawione w nim liczne przykłady dotyczące kalkulacji cenowej świadczonych usług, należy traktować tylko jako rozwiązania modelowe, gdyż ceny związane ze świadczeniem tychże usług ulegają ciągłym zmianom. Ponadto sam zakres omawianych usług jest bardzo zróżnicowany i uzależniony od wielu czynników zależnych.

Wobec powyższego, każda osoba zajmująca się obecnie lub w przyszłości działalnością gospodarczą, zobligowana jest do zaznajomienia się z tym zagadnieniem. Winna potrafić samodzielnie skalkulować cenę danej usługi, w tym także dowolnej usługi hotelarsko - gastronomicznej i turystycznej.

Autorzy podręcznika zdają sobie w pełni sprawę z pewnego poziomu ogólności, jakim jest metodyka sporządzania kalkulacji cenowej. Stanowi on jedynie punkt wyjścia do dalszych, pogłębionych studiów w zakresie kalkulacji cenowych w hotelarstwie, gastronomii, turystyce i rekreacji.

Książka Kalkulacje cenowe w hotelarstwie, gastronomii, turystyce i rekreacji pochodzi z wydawnictwa Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu. Autorami książki są Roman Dawid Tauber, Władysław Biczysko. Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes. Książka Kalkulacje cenowe w hotelarstwie, gastronomii, turystyce i rekreacji liczy 92 stron. Jej wymiary to 162x231.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Kalkulacje cenowe w hotelarstwie, gastronomii, turystyce i rekreacji

4.5/5 ( 8 ocen )
 • 5
  7
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.