Japońskie fabryki hybrydowe w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej - Tomasz Olejniczak - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Japońskie fabryki hybrydowe w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej (miękka)

Od socjalizmu do Przemysłu 4.0

książka

  • Wydawnictwo Poltext
  • Oprawa miękka
  • Ilość stron 356
  • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Japońskie fabryki hybrydowe w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej, Od socjalizmu do Przemysłu 4.0 - opis produktu:

Książka jest wynikiem kilkuletnich badań nad japońskimi fabrykami w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Fabryki te są określane mianem hybrydowych, ponieważ stosują mieszankę japońskich i lokalnych metod zarządzania.
Wyniki badań ilustrują w jaki sposób w fabrykach tych udało się skutecznie wdrożyć japońskie metody produkcji przy jednoczesnej lokalizacji zarządzania oraz opisują skalę działania japońskich przedsiębiorstw, a także ich wpływ na rozwój Polski i regionu.
Książka podejmuje również temat ewoluującej natury procesu hybrydyzacji w epoce transformacji ustrojowej i umiędzynarodowienia, aż po czwartą rewolucję przemysłową.
***
Dr Tomasz Olejniczak - pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego. Absolwent Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Zarządzania The University of Tokyo. Stypendysta Japan Foundation, japońskiego Ministerstwa Edukacji, Narodowego Centrum Nauki oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Członek Polskiego Stowarzyszenia Badań Japonistycznych, Association of Japanese Business Studies oraz Japan Academy of International Business Studies. Zainteresowania badawcze dra T. Olejniczaka obejmują zarządzanie międzynarodowe i międzykulturowe, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz historię biznesu

Książka Japońskie fabryki hybrydowe w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej Od socjalizmu do Przemysłu 4.0, pochodzi z wydawnictwa Poltext. Autorem książki jest Tomasz Olejniczak. Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes. Książka Japońskie fabryki hybrydowe w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej liczy 356 stron. Jej wymiary to 165x235. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Japońskie fabryki hybrydowe w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej, Od socjalizmu do Przemysłu 4.0

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.