Jak oceniać firmę metodyka badania przykłady liczbowe - Barbara Olzacka - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Jak oceniać firmę metodyka badania przykłady liczbowe

książka

Jak oceniać firmę metodyka badania przykłady liczbowe - opis produktu:

Kolejne, zaktualizowane wydanie podręcznika uwzględnia najnowsze zmiany ustawy o rachunkowości. Książka powstała w oparciu o do­świadczenia autorek ze współpracy z University of Stirling w Wielkiej Brytanii prowadzonej w ramach programu Know-how Found. Czytelnik znajdzie w książce:

- omówienie sprawozdań finansowych w aspekcie możliwości interpretacji poszczególnych pozycji bilansu, rachunku zysków i strat oraz rachunku przepływów pieniężnych,

- wskazanie możliwości wstępnego wnioskowania o kondycji firmy na podstawie sprawozdań finansowych,

- prezentację wskażników finansowych wybranych dla potrzeb oceny sytuacji płatniczej przedsiębiorstwa, jego wypłacalności i rentowności,

- przedstawienie wskażników zyskowności jednostkowej i ich zastosowania w badaniu wartości rynkowej przedsiębiorstwa,

- analizę przepływów pieniężnych.

Metodologia oceny została zilustrowana przykładami liczbowymi opartymi na danych z rocznych sprawozdań finansowych. Publikacja przeznaczona jest dla szerokiego grona odbiorców, w szczególności dla studentów i praktyków poszukujących przejrzystej formy prezentowania omawianych zagadnień.

Książka Jak oceniać firmę metodyka badania przykłady liczbowe pochodzi z wydawnictwa Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr. Autorami książki są Barbara Olzacka, Renata Pałczyńska-Gościniak. Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes. Książka Jak oceniać firmę metodyka badania przykłady liczbowe liczy 189 stron. Jej wymiary to 144 x 204.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Jak oceniać firmę metodyka badania przykłady liczbowe

4.7/5 ( 11 ocen )
  5
  8
  4
  3
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.