Inżynieria zarządzania Cyfryzacja produkcji - Ryszard Knosala - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Inżynieria zarządzania Cyfryzacja produkcji (twarda)

Aktualności badawcze 1

książka

Inżynieria zarządzania Cyfryzacja produkcji, Aktualności badawcze 1 - opis produktu:

Tą książką inaugurujemy nowy cykl wydawniczy Inżynieria Zarządzania. Cyfryzacja Produkcji. Książka zawiera raporty z badań przeprowadzonych w niemal wszystkich ośrodkach naukowych w Polsce w roku 2018 w dziewięciu obszarach tematycznych: innowacyjności procesów i produktów, zarządzania organizacjami i zespołami ludzkimi, efektywności i produktywności przedsiębiorstw, organizacji i zarządzania produkcją, inżynierii procesów wytwarzania, zarządzania wiedzą i wspomagania decyzji, inżynierii jakości, kształtowania środowiska i bezpieczeństwa pracy oraz cyfryzacji produkcji. Większość z tych obszarów jest związana z inżynierią zarządzania, natomiast dwa bezpośrednio z produkcją i jej cyfryzacją. Wszystkie prezentowane prace uzyskały pozytywne merytoryczne recenzje opracowane przez duże grono wybitnych ekspertów. Książka przeznaczona jest dla dyplomantów, doktorantów oraz ludzi nauki i przemysłu. Druga pozycja z tego cyklu ukaże się w pierwszej połowie przyszłego roku i będzie zawierała prace z obecnie prowadzonych badań.

Książka Inżynieria zarządzania Cyfryzacja produkcji Aktualności badawcze 1, pochodzi z wydawnictwa PWE Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne. Autorem książki jest Ryszard Knosala. Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes. Książka Inżynieria zarządzania Cyfryzacja produkcji liczy 1024 stron. Jej wymiary to 166x245. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Inżynieria zarządzania Cyfryzacja produkcji, Aktualności badawcze 1

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.