Inwestor jednosesyjny. Day trading: Systemy inwestycyjne, strategie, wskaźniki i metody analityczne. - Jake Bernstein - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Inwestor jednosesyjny. Day trading: Systemy inwestycyjne, strategie, wskaźniki i metody analityczne.

książka

 • Wydawnictwo Oficyna Ekonomiczna
 • Oprawa twarda w obwolucie
 • Ilość stron 236
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Dostępność niedostępny

Inwestor jednosesyjny. Day trading: Systemy inwestycyjne, strategie, wskaźniki i metody analityczne. - opis produktu:

"W książce wyczerpująco omówiono wiele metod i systemów gry, które pozwalają osiągnąć maksymalne korzyści z inwestowania w obrębie jednej sesji. Jak wykazano, na coraz bardziej zmiennych rynkach kontraktów terminowych inwestowanie jednosesyjne ma dużą przewagę nad inwestowaniem pozycyjnym, ponieważ: * pozwala inwestorom na maksymalne wykorzystanie kapitału, którym dysponują - mogą otwierać stosunkowo duże pozycje na wielu rynkach bez wnoszenia depozytów zabezpieczających, co pozwala im grać aktywniej i osiągać większe zyski; * naraża inwestorów na dużo mniejsze ryzyko straty niż gra pozycyjna - mogą od razu zareagować na złą wiadomość, zamykając pozycję; * wymusza zamknięcie pozycji na koniec sesji - inwestorzy nie przeżywają męki niepewności i nie zastanawiają się, co powinni zrobić następnego dnia; * wykorzystuje sygnały i systemy inwestycyjne, które lepiej sprawdzają się w krótkim okresie, dzięki czemu łatwiej opracować systemy, metody i wskażniki inwestycyjne działające w obrębie jednej sesji niż takie, które sprawdzają się przy średnio- lub długookresowych ruchach cen; * umożliwia poznanie wyniku transakcji o wiele szybciej niż w wypadku inwestycji długoterminowych - ma to znaczenie zwłaszcza dla inwestorów gotowych uczyć się na własnych błędach; * lepiej zaspokaja indywidualne potrzeby inwestorów - są tacy, dla których inwestowanie jednosesyjne jest o wiele ciekawsze i mniej stresujące niż długoterminowe. Publikację charakteryzuje bardzo przystępna prezentacja omawianych zagadnień. Przeznaczona jest nie tylko dla profesjonalnych graczy, zaawansowanych i początkujących inwestorów giełdowych oraz pracowników instytucji inwestujących na rynkach kapitałowych, ale także dla osób, które dopiero chcą rozpocząć inwestowanie na rynku kontraktów terminowych lub akcji."

Książka Inwestor jednosesyjny. Day trading: Systemy inwestycyjne, strategie, wskaźniki i metody analityczne. pochodzi z wydawnictwa Oficyna Ekonomiczna. Autorem książki jest Jake Bernstein. Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes. Książka Inwestor jednosesyjny. Day trading: Systemy inwestycyjne, strategie, wskaźniki i metody analityczne. liczy 236 stron. Jej wymiary to 151 x 228.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Inwestor jednosesyjny. Day trading: Systemy inwestycyjne, strategie, wskaźniki i metody analityczne.

4.5/5 ( 4 oceny )
  5
  3
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.