Ilustrowana encyklopedia zwierząt - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ilustrowana encyklopedia zwierząt (miękka)

książka

Ilustrowana encyklopedia zwierząt - opis produktu:

"Ilustrowana encyklopedia zwierząt" to prawdziwa kopalnia informacji!

Chyba każde dziecko interesuje się przyrodą. Każde stworzenie, które biega, lata, pływa czy pełza, warte jest zainteresowania i budzi ciekawość. Ilustrowana encyklopedia zwierząt wychodzi naprzeciw tej ciekawości, pokazując najrozmaitsze gatunki zwierząt w naturalnych dla nich środowiskach. Czytelnik spotka na jej stronach zarówno zwierzęta widywane na co dzień, jak kot lub pies, jak i przedstawicieli gatunków rzadkich, nietypowych czy żyjących w miejscach niemal niedostępnych człowiekowi, jak dna oceanów. Każdemu hasłu towarzyszą kolorowe ilustracje, pokazujące wygląd omawianego zwierzęcia, ale też dodające nowe fakty do już zawartych w tekście. Całość napisana jest przystępnym, prostym i ciekawym językiem, co sprawia, że encyklopedię... czyta się prawie jak wciągającą przygodową powieść!

Książkę tę z pewnością można polecić każdemu dziecku. którego sferą zainteresowań jest przyroda ożywiona. Dzięki niej rozszerzy swoją wiedzę i pozna wiele nowych, fascynujących zwierząt, o których istnieniu do tej pory nie miało pojęcia!

Kategoria wiekowa:10+

Książka Ilustrowana encyklopedia zwierząt pochodzi z wydawnictwa Jedność. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, encyklopedie i leksykony. Książka Ilustrowana encyklopedia zwierząt liczy 384 stron. Jej wymiary to 195x225. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Ilustrowana encyklopedia zwierząt

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 8 ocen )
 • 5
  6
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: