rozwiń
rozwiń
zwiń
zwiń
wpisz minimum 3 znaki

Wybierz z dostępnych produktów

Gwiazd naszych wina

Reżyseria:

J. Boone

film dvd

30,02 zł taniej -11%

Gwiazd naszych wina

Reżyseria:

D. Boon

film blu-ray

72,80 zł taniej -21%

Gwiazd naszych wina

Reżyseria:

J. Boone

film dvd + książeczka

29,88 zł taniej -10%

Gwiazd naszych wina (Wersja rozszerzona)

Reżyseria:

J. Boone

film dvd

29,79 zł taniej -11%

Gwiazd naszych wina

J. Green

książka (miękka)

30,29 zł taniej -13%

Gwiazd naszych wina (okładka filmowa)

J. Green

książka (miękka)

30,99 zł taniej -11%

Gwiazd naszych wina - mp3

J. Green

ebook mp3

36,08 zł taniej -15%

The Fault In Our Stars (OST) Gwiazd ...

Wykonawca:

Różni Wykonawcy

muzyka cd

Warner Music Poland

51,05 zł taniej -20%

Moja wina, twoja wina

L. Moriarty

książka (miękka)

28,65 zł taniej -20%

Moja wina

D. Sawa

książka (miękka)

15,00 zł taniej -8%

Encyklopedia wina

Ł. Fiedoruk

książka (twarda)

37,09 zł taniej -38%

Moja wina, twoja wina - mobi, epub

L. Moriarty

ebook, multiformat: mobi, epub

26,73 zł taniej -10%

GWIAZD NASZYCH WINA (okładka filmowa)
ocena: 6, głosów: 4
 
powiększenie

GWIAZD NASZYCH WINA
(okładka filmowa) (twarda)

książka

Wydawnictwo: Bukowy Las

Oprawa: twarda

Ilość stron: 312

Dostępność: niedostępny

Nasza cena: 35,83

Cena detaliczna: 39,81

U nas taniej o 10%

dodaj do przechowalni dodaj do listy życzeń

Przy zakupie 5 egz.
Cena hurtowa:

31,85

Powrót GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Opis

  • Szczegółowe informacje

  • Recenzje (1)

  • Inne wydania

GWIAZD NASZYCH WINA, (okładka filmowa) - opis produktu:

Światowy fenomen, bestsellerowa powieść, na podstawie której powstał film - w polskich kinach od 6 czerwca 2014 Szesnastoletnia Hazel choruje na raka i tylko dzięki cudownej terapii jej życie zostało przedłużone o kilka lat. Jednak nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie funkcjonuje jak inne dziewczyny w jej wieku, zmuszona do taszczenia ze sobą butli z tlenem i poddawania się ciężkim kuracjom. Nagły zwrot w jej życiu następuje, gdy na spotkaniu grupy wsparcia dla chorej młodzieży poznaje niezwykłego chłopaka. Augustus jest nie tylko wspaniały, ale również, co zaskakuje Hazel, bardzo nią zainteresowany. Tak zaczyna się dla niej podróż, nieoczekiwana i wytęskniona zarazem, w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze pytania: czym są choroba i zdrowie, co znaczy życie i śmierć, jaki ślad człowiek może po sobie zostawić na świecie. Wnikliwa, odważna, pełna humoru i ostra Gwiazd naszych wina to najambitniejsza i najbardziej wzruszająca powieść Johna Greena. Autor, pisząc o nastolatkach, ale nie tylko dla nich, w błyskotliwy sposób zgłębia w niej tragiczną kwestię życia i miłości.
`Inteligentniejsza, mocniejsza Love Story dla pokolenia Internetu`.
FAMILY CIRCLE  
`Powieść o życiu i śmierci oraz o ludziach złapanych w ich pułapkę. (...) Śmiejesz się, płaczesz i wracasz po więcej`.
Marcus Zusak
`Elektryzująca opowieść (...) Niezwykły splot radości i smutku`.
Jodi Picoult

GWIAZD NASZYCH WINA, (okładka filmowa) - wybrana recenzja:

Natalia 17/05/2017
recenzja dotyczy produktu: Książki

Prawie wcale nie sięgam po audiobooki, ale miałam taką możliwość więc wybrałam książkę, pt.: Gwiazd naszych wina" Johna Greena. I już od pierwszej strony wiedziałam, że do lekkich, łatwych i przyjemnych nie będzie ona należeć. Bo jaka książka już w pierwszym rozdziale potrafi doprowadzić... (czytaj dalej)

GWIAZD NASZYCH WINA, (okładka filmowa) - szczegółowe informacje:

Dział: Książki
Wydawnictwo: Bukowy Las
Oprawa:twarda
Okładka:twarda
Wymiary:140x210
Ilość stron:312
ISBN:978-83-64481-46-8
Wprowadzono: 11.07.2014
i zgarniaj nagrody napisz recenzję

GWIAZD NASZYCH WINA, (okładka filmowa) - recenzje klientów

17/05/2017
recenzja dotyczy produktu: Książka

Prawie wcale nie sięgam po audiobooki, ale miałam taką możliwość więc wybrałam książkę, pt.: Gwiazd naszych wina" Johna Greena. I już od pierwszej strony wiedziałam, że do lekkich, łatwych i przyjemnych nie będzie ona należeć. Bo jaka książka już w pierwszym rozdziale potrafi doprowadzić człowieka do łez? Poruszyć do głębi? I zając wszystkie myśli? Ta właśnie, to nie tylko potrafi, ale, to zrobiła.
Bardzo mądre, szczere, czasami brutalne słowa i przemyślenia. Takie, których wielu z nas nie ma odwagi lub bardziej boi się wypowiadać, by nie stały się prawdą, choć od dawna nią, są. Rak jest głównym tematem, który autor porusza, ale nie skupia się na wpływie na ciało, ale przede wszystkim na człowieka, na jego zachowanie, charakter, otoczenie... Tego, który jest chory, co myśli, co czuje w danym momencie nastolatek, który ma już diagnozę. Cały świat bohaterów tej historii kręci się wokół raka, który w sposób szybszy lub wolniejszy zawładnął najpierw ich ciałami potem także sposobem patrzenia na świat. I niczego nie da się przewidzieć. Pan Green ukazał nam także obraz otoczenia (znajomych, nieznajomych, rodziny...) chorego, jak patrzą, jak się zachowują. Myśląc, że ta osoba tego nie dostrzega. Nie jest, to wesoła lektura wręcz przeciwnie. Jest ona smutna, przygnębiająca. Bo niestety tematyka, której dotyka choćby nie wiem jak autor się starał wesołą być nie będzie.
Hazel, to nasza główna bohaterka. Choruje na raka przez co butla z tlenem, to jej nieodłączny kompan. Jest nastolatką, ale jej rozważania, myśli są tak głębokie, że zawstydziłby niejednego dorosłego. Augustus staję się, dla Hazel przyjacielem, a nawet kimś więcej. On także jest chory na raka. On wydawać by się mogło, że najsilniejszy z pośród otaczających go chorych w grupie wsparcia. Bardzo otwarty, miły i sympatyczny. Obojgu im przyszło toczyć walkę. A w tym wszystkim odnajdują miejsce na miłość. Ich rozmowy niekiedy zabawne, a innym razem bardzo poruszające.
Ja wyłączając audiobooka nie mogłam przestać myśleć o tej książce. Choć jest ona fikcją, to tak trudno było mi w, to uwierzyć bo jest niesamowicie autentyczna. Napisana w sposób, który dociera do człowieka.
Rak, śmierć, przyjaźń, miłość, walka... Do teraz nie mogę się otrząsnąć i pozbierać. Jest, to piękna, niezwykła opowieść. Rodzice Hazel wprost cudowni. Wszystkie postacie i całość wprawiły mnie w stan, który sama nie do końca potrafię opisać.
Ciąglę zadaję sobie pytanie czy przeczytałabym ją drugi raz? Czy dałabym radę po raz kolejny poddać się tej fali wzruszeń i emocji? I odpowiedź brzmi: Nie wiem.
Polecam tę książkę. Tylko zaopatrzcie się w dużą ilość chusteczek bo łez poleje się sporo, co do tego jestem pewna.
"Gwiazd naszych wina", to historia trwale zostawiająca w człowieku swój ślad, pełna łez i zaskoczenia. Jest, to świat wymyślony, ale nie wyidealizowany.

"Czasami trafiasz na książkę, która przepełnia cię dziwną ewangeliczną gorliwością oraz niezachwianą pewnością, że roztrzaskany na kawałki świat nigdy już nie będzie stanowił całości, dopóki wszyscy żyjący ludzie jej nie przeczytają. Ale są też dzieła takie jak to, o których możesz opowiadać innym, książki tak rzadkie i wyjątkowe, i twoje, że dzielenie się nimi wydaje się niemalże zdradą."

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Ślepnąc od świateł (okładka filmowa)

J. Żulczyk

książka (miękka)

26,26 zł taniej -29%

Tatuażysta z Auschwitz

H. Morris

książka (miękka)

20,53 zł taniej -41%

Krótkie odpowiedzi na wielkie pytania

S. Hawking

książka (twarda)

24,98 zł taniej -36%

A ja żem jej powiedziała...

K. Nosowska

książka (miękka)

23,79 zł taniej -40%

John Green - przeczytaj też

Pakiet Papierowe miasta / Księga wyzwań ...

D. Levithan

książka (pakiet)

25,13 zł taniej -16%

Papierowe miasta (okładka filmowa)

J. Green

książka (twarda)

38,54 zł taniej -14%

Papierowe miasta (okładka filmowa)

J. Green

książka (miękka)

33,43 zł taniej -16%

Will Grayson, Will Grayson

D. Levithan

książka (twarda)

31,45 zł taniej -21%

Will Grayson, Will Grayson

D. Levithan

książka (miękka)

29,95 zł taniej -14%

Żółwie aż do końca

J. Green

książka (twarda)

34,23 zł taniej -14%

Żółwie aż do końca

J. Green

książka (miękka)

29,24 zł taniej -16%

Żółwie aż do końca

J. Green

książka (miękka)

29,24 zł taniej -16%

Ciekawe pomysły Gandalfa

ebook

29.20 zł

taniej -15%

Misja Ognistej Gwiazdy - mobi, epub Wojownicy ...

Po wydarzeniach z Czarnej godziny Ognista Gwiazda wyrusza ku przygodzie, by odkryć skrywaną od wieków prawdę. W lasie zapanował wreszcie pokój i każdy z czterech klanów prosperuje. Spokój zaburza odkrycie przez Ognistą Gwiazdę straszliwej tajemnicy: Klan Gwiazdy kłamał. Przywódca Klanu Pioruna wyrusza w podróż, by udowodnić im, że się mylą. Idealna...

ebook

27.39 zł

taniej -20%

Ich gwiazdy - mobi, epub

Kiedy Alexandra Mountbatten traci pracę, podejmuje się iście niewykonalnego zadania: wychowania dwóch osieroconych rozpuszczonych dziewczynek na damy. Lecz dzieci wcale nie potrzebują dyscypliny. Potrzebują miłości. Ale ta prosta prawda nie dociera do ich opiekuna, Chasea Reynauda - dziedzica książęcego tytułu i wcielonego diabła w łóżku. Alexandra musi...

ebook

36.08 zł

taniej -15%

Gwiazd naszych wina - mp3

Szesnastoletnia Hazel choruje na raka i tylko dzięki cudownej terapii jej życie zostało przedłużone o kilka lat. Jednak nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie funkcjonuje jak inne dziewczyny w jej wieku, zmuszona do taszczenia ze sobą butli z tlenem i poddawania się ciężkim kuracjom. Nagły zwrot w jej życiu następuje, gdy na spotkaniu grupy...

gry / zabawki

5.99 zł

taniej -0%

Mata z gwiazdozbiorami świecąca w ciemności ...

Mata z gwiazdozbiorami świecąca w ciemności Uwaga! Produkt występuje w kilku wariantach i jest wysyłany losowo. Wiek: 3+

artykuł biurowy

4.83 zł

taniej -8%

Mini kartka 3D Gwiazda Betlejemska

Worth Keeping Format: 5,8x9 cm Minikartka 3D o gramaturze 5 g, wykonana jest na papierze kamiennym, w najwyższej jakości technologii trójwymiarowej.
Firma Worth-Keeping ApS jest producentem pocztówek, zakładek, magnesów i małych kartek, które wytwarzane są w unikalnej technologii polegającej na nakładaniu na siebie kolejnych warstw obrazu w taki...

artykuł biurowy

3.96 zł

taniej -8%

Torebka prezentowa M gwiazdki 0277-01

Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu Format: 18x23 cm Rok wydania: 2018 Torebka prezentowa M gwiazdki

Brak list życzeń:

Utwórz

zamówienie tradycyjne
Brak produktów w koszyku
Brak produktów w koszyku

4.99

14.99

14.99

2.99

2.84

4.96

2.99

2.99

8.99

7.98

1.99

Łączna wartość zamówienia: 0 zł0 zł
Dostawa i płatność › Płatność › przejdź do koszyka
rozwiń
Wpisz numer
Swojego zamówienia (xxxxxx/rrrr)
Sprawdź

Powiadom kiedy produkt będzie dostępny

Wpisz swój adres e-mail: