Flandria 1940 - Paweł Korzeniowski - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

książka

Flandria 1940 - opis produktu:


Flandria 1940 - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Flandria 1940, od Paweł Korzeniowski. Flandria 1940 spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Paweł Korzeniowski. Nie będziesz żałował! Flandria 1940 i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Główne uderzenie na wysokości Gauliete wykonać miała 1. Brygada Strzelecka 1. DPanc., wsparta regimentem Grossdeutschland oraz 43. Batalionem Pionierów. Pierwsza próba przekroczenia rzeki zakończyła się niepowodzeniem. Na żołnierzy w gumowych pontonach spadł grad ognia. Tak przeprawę wspominał W. Heinlein, żołnierz 2. DPanc.: `Podczas masowego przekraczania Mozy zauważyliśmy, że przeciwnik też tam jest. Dostaliśmy wtedy niezły wycisk. Mieliśmy pierwszych zabitych. Wojna to przecież nie spacerek, szczególnie nad Mozą mieliśmy niesamowite straty, wpadliśmy pod straszny ostrzał, karabiny maszynowe i artyleria, wszystko razem. Obrona była potężna`.

Więcej książek z serii Historyczne bitwy

Flandria 1940 - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Flandria 1940, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Flandria 1940 - Paweł Korzeniowski to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Flandria 1940 nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Flandria 1940, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Paweł Korzeniowski i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Flandria 1940 pochodzi z wydawnictwa Bellona. Autorem książki jest Paweł Korzeniowski. Należy do gatunków: historia, II wojna światowa, powszechna XX wiek. Książka Flandria 1940 liczy 318 stron. Jej wymiary to 125x195. Oprawa jest miękka. Flandria 1940 jest częścią serii Historyczne bitwy - Bellona. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Flandria 1940

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 4 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: