Europejskie prawo gospodarcze w działalności przedsiębiorstw - Karol Sobczak - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Europejskie prawo gospodarcze w działalności przedsiębiorstw

książka

 • Wydawnictwo Difin
 • Oprawa miękka w obwolucie
 • Ilość stron 406
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Dostępność niedostępny

Europejskie prawo gospodarcze w działalności przedsiębiorstw - opis produktu:

"Książka Europejskie prawo gospodarcze w działalności przedsiębiorstw"" poświęcona jest tematyce działalności gospodarczej przedsiębiorstw działających w Unii Europejskiej. Opisano w niej najważniejsze dziedziny europejskich regulacji, w tym: podstawowe zagadnienia instytucjonalne, pojęcie przedsiębiorstwa w prawie europejskim, europejskie prawo przedsiębiorczości, europejskie prawo celne, walutowe, rynku kapitałowego, ochrony konkurencji i konsumenta oraz europejskie prawo podatkowe. Autorzy dodatkowo na zakończenie każdego rozdziału omawiającego daną dziedzinę prawa wskazali najważniejsze problemy związane z harmonizacją prawa polskiego z prawem europejskim. Książka jest adresowana do czytelników, którzy pragną rozszerzyć swoją wiedzę z zakresu europejskiego prawa gospodarczego i wykorzystać ją w swojej pracy zawodowej. Cennym źródłem informacji będzie także dla przedsiębiorców, którzy już prowadzą albo planują podjąć działalność na terytorium państw Unii Europejskiej, ale na pewno wraz z akcesją Polski do UE regulacje unijne staną się dla nich obowiązującym prawem. Opracowanie będzie pomocne studentom uczelni ekonomicznych i prawniczych, gdyż to oni z dużym prawdopodobieństwem po skończeniu studiów będą je stosowali. W skład zespołu autorskiego, oprócz redaktora naukowego prof. dr hab. Karola Sobczaka, wchodzą: prof. dr hab. Wiesław Czy-żowicz, prof. dr hab. Cezary Kosikowski, prof. dr hab. Włodzimierz Szpringer, dr Sylwia Morawska, dr Jarosław Wierzbicki, mgr Aleksander Werner - pracownicy naukowi Katedry Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw Szkoły Głównej Handlowej oraz mgr Igor Postula - pracownik naukowy Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i mgr Anna Nykiel - pracownik naukowy Uniwersytetu Łódzkiego."

Książka Europejskie prawo gospodarcze w działalności przedsiębiorstw pochodzi z wydawnictwa Difin. Autorem książki jest Karol Sobczak. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, handlowe i gospodarcze, UE. Książka Europejskie prawo gospodarcze w działalności przedsiębiorstw liczy 406 stron. Jej wymiary to 157x228.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Europejskie prawo gospodarcze w działalności przedsiębiorstw

4.3/5 ( 4 oceny )
  5
  2
  4
  1
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.