Elektroniczna aparatura medyczna - Piotr Augustyniak - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Elektroniczna aparatura medyczna

  • Promocja
    image-promocja

książka

Elektroniczna aparatura medyczna - opis produktu:

Aparatura medyczna jest niezbędna we współczesnej praktyce lekarskiej i jest pomocna przy realizacji metod diagnostyki, terapii, a także protetyki. Publikacja stanowi przegląd elektronicznej aparatury medycznej uwzględniający podstawy fizyczne, typowy opis użycia i zakres zastosowań tej aparatury. Książka składa się z pięciu części. Część pierwsza dotyczy obrazowania medycznego, część druga - elektrodiagnostyki medycznej, część trzecia poświęcona jest tym obszarom diagnostyki medycznej, które uzupełniają obrazowanie i rejestrację elektrycznej aktywności komórek.Część czwarta monografii zawiera przegląd wybranych technik używanych w medycynie do oddziaływania terapeutycznego i stymulacyjnego.Część piąta przedstawia zagadnienia związane zprojektowaniem, produkcją oraz dopuszczeniem do obrotu i utrzymaniem w ruchu urządzeń medycznych. Z książką związana jest strona: http://eam.agh.edu.pl

Elektroniczna aparatura medyczna - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Elektroniczna aparatura medyczna, od Piotr Augustyniak. Elektroniczna aparatura medyczna spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Piotr Augustyniak. Nie będziesz żałował! Elektroniczna aparatura medyczna i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Elektroniczna aparatura medyczna pochodzi z wydawnictwa Akademia Górniczo-Hutnicza. Autorem książki jest Piotr Augustyniak. Należy do gatunków: nauki przyrodnicze, medycyna, nauki ścisłe, technika. Książka Elektroniczna aparatura medyczna liczy 436 stron. Jej wymiary to 176x250. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki przyrodnicze,  medycyna,  nauki ścisłe,  technika
Wydawnictwo: Akademia Górniczo-Hutnicza
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 176x250
Ilość stron: 436
ISBN: 9788374648189
Wprowadzono: 24.06.2021

Piotr Augustyniak - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Elektroniczna aparatura medyczna - Piotr Augustyniak

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: