Dziecko ze szkła. In vitro - moja droga do szczęścia - Dagmara Weinkiper-Halsing - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Dziecko ze szkła. In vitro - moja droga do szczęścia

książka

 • Wydawnictwo E Media
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 122
 • Dostępność niedostępny
 • Okazje na książki!

Dziecko ze szkła. In vitro - moja droga do szczęścia - opis produktu:

Autorka opisuje w swojej książce w sposób subiektywny, a zarazem humorystyczny, przeżycia, przemyślenia oraz przebieg procedury in vitro od strony pacjenta. Jej zapiski są głosem osoby wierzącej, a jednocześnie głosem matki ukochanych dzieci, których nie byłoby na świecie gdyby nie cud in vitro. W przedmowie do książki prof. Jacek Szamatowicz tak pisze: `Dziecko ze szkła jest zapisem drogi jednej z wielu par, codziennie czekających na cud, jakim jest posiadanie potomstwa. Ukazuje się nam obraz codziennego podporządkowania się procedurom związanym z leczeniem niepłodności przedstawiony oczami kobiety. Ponieważ wiele zabiegów związanych jest ściśle z konkretnymi dniami cyklu, procedury lecznicze wymagają postawienia priorytetu niezależnie od tego, czy alternatywą jest praca, czy życie towarzyskie. Książka dzień po dniu opisuje zmagania pary małżeńskiej poddanej leczeniu niepłodności. Opisuje procedury, którym trzeba się poddać, stres z nimi związany i ból, głównie psychiczny, jaki towarzyszy niepowodzeniu leczenia.`

Dziecko ze szkła. In vitro - moja droga do szczęścia - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Dziecko ze szkła. In vitro - moja droga do szczęścia, od Dagmara Weinkiper-Halsing. Dziecko ze szkła. In vitro - moja droga do szczęścia spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Dagmara Weinkiper-Halsing. Nie będziesz żałował! Dziecko ze szkła. In vitro - moja droga do szczęścia i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Dziecko ze szkła. In vitro - moja droga do szczęścia pochodzi z wydawnictwa E Media. Autorem książki jest Dagmara Weinkiper-Halsing. Należy do gatunków: biografie i wspomnienia, inne. Książka Dziecko ze szkła. In vitro - moja droga do szczęścia liczy 122 stron. Jej wymiary to 130x200. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: biografie i wspomnienia,  inne
Wydawnictwo: E Media
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 130x200
Ilość stron: 122
ISBN: 978-83-89401-39-7
Wprowadzono: 10.05.2012

RECENZJE - książki - Dziecko ze szkła. In vitro - moja droga do szczęścia - Dagmara Weinkiper-Halsing

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.7/5 ( 7 ocen )
 • 5
  6
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: