Duchowa prostota - Courtney Carver - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
przeczytaj fragment przeczytaj fragment

Duchowa prostota (twarda)

Jak mieć więcej, mając mniej

książka

Duchowa prostota, Jak mieć więcej, mając mniej - opis produktu:

Poznaj siłę, która może odmienić Twoje życie.

Napisany przez niezwykłą kobietę poradnik, który pomaga innym zdobyć więcej przestrzeni, czasu i... miłości.

Czy minimalizm jako postawa życiowa może poprawić stan zdrowia, pomóc zbudować trwalsze i głębsze relacje oraz rozładować stres?

Wciąż do czegoś dążymy - każdego dnia poddajemy się presji, by dłużej pracować i więcej posiadać. Dla Courtney Carver ten ciągły wyścig musiał się zakończyć, gdy zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane. Stres był jak oliwa dolewana do ognia - nagle stało się jasne, że musi wyzbyć się fizycznego i psychicznego bałaganu, który potęgował jej chorobę i złe samopoczucie.

Carver pokazuje, jak realizować praktyczny minimalizm, by posiadając mniej, zyskać więcej przestrzeni, czasu i miłości! Pozbywanie się zbędnego bagażu pomaga jej zdaniem wprowadzić w życie światło i harmonię.

Jej znany na całym świecie Project 333 zakłada ograniczenie liczby ubrań do 33 sztuk i noszenie ich naprzemiennie przez trzy miesiące. Efekty tej akcji otworzyły oczy tysiącom ludzi i zrewolucjonizowały ich szafy.

Czas na polskich czytelników - Duchowa prostota to życie w zgodzie z koncepcją zero waste na poziomie zarówno fizycznym, jak i mentalnym.

Książka Duchowa prostota Jak mieć więcej, mając mniej, pochodzi z wydawnictwa Literackie. Autorem książki jest Courtney Carver. Należy do gatunków: poradniki, samodoskonalenie. Książka Duchowa prostota liczy 304 stron. Jej wymiary to 135x207. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Duchowa prostota, Jak mieć więcej, mając mniej

5/5 ( 2 oceny )
  5
  2
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Anna

 • 4-08-2019
 • 01:16

Tak bardzo trudno jest odmówić nam sobie wiele czynności, z którymi jesteśmy związani na co dzień. Przykładem tego może być pogoń za pracą, która tak naprawdę nie czyni nas do końca szczęśliwymi.

Gdy usłyszymy, diagnozę choroby na samym początku to zaczynamy powoli inaczej patrzeć na nasze życie. Zadajemy sobie mnóstwo pytań typu:

Dlaczego to ja muszę znosić ten ból?,

Czy potrafię, na nowo żyć mając na uwadze swoje zdrowie i czy znajdę w sobie siłę, by dzielić się o moim problemie z innymi ludźmi borykającymi się z tą chorobą- stwardnienie rozsiane?

Z tym problemem zmaga się ów właśnie bohaterka, a przy tym autorka książki pt.Duchowa prostota. Jak mieć więcej, mając mniej Pani Courtney Carver.

Walka w każdym dniu, w który powiązany z chorobą jest trudnym wyzwanie. W tym przypadku dla autorki stało się czymś dla niej nieznanym, ale za to ujawniła, z czym musiała się zmagać w trudzie swojej niespodziewanej choroby.

Życie nasze jest tak w obecnej chwili nieprzewidywalne, że nie wiemy, co nas może spotkać na dalszej jego drodze, do której podążamy małymi krokami.

Miałam okazję poznać kilkanaście lat temu dziewczynę, która chorowała na tę samą, z którą zmaga się autorka. Zapamiętałam tę dziewczynę pod każdym względem, a w tym: jaką ona była energiczną osobą, w jaki delikatny sposób mówiła i chętnie opowiadała na temat swojej choroby, ale dopiero, gdy nabrała większego zaufania. Poznawałam, ją na nowo podziwiając za to, że ma na tyle w sobie tyle siły i nigdy się nie załamywała Przez okres dwóch tygodni można poznać ludzi, którzy są wytrwali w bólu.

Udzielony wywiad i porady autorki niech będą codziennym drogowskazem do przetrwania i niemyśleniu o chorobie.

Książka ta składa się z 4 części podzielonych na 40 rozdziałów napisanych barwnym językiem opartym również na doświadczeniu autorki.

Dodatkowymi elementami są tutaj piękna biała oprawa, zamieszczona w niej grafika w dwóch kolorach oraz czcionka, ułatwiająca czytanie tego niezwykle przedstawionego poradnika pomocnego każdemu Czytelnikowi.

Warto jest przeczytać ten poradnik.

Czy recenzja była pomocna?