Dowody zagraniczne - Martyna Kusak - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Dowody zagraniczne (miękka)

Gromadzenie i dopuszczalność w polskim procesie karnym. Przewodnik z wzorami

 • Promocja
  image-promocja

książka

Dowody zagraniczne, Gromadzenie i dopuszczalność w polskim procesie karnym. Przewodnik z wzorami - opis produktu:

W książce przedstawiono najważniejsze instrumenty współpracy dotyczącej postępowania dowodowego, wypracowane w ramach Unii Europejskiej, Rady Europy, ONZ i współpracy z USA. Najszerzej omówiono europejski nakaz dochodzeniowy, który ma ułatwić gromadzenie i transfer dowodów na terenie Unii Europejskiej.
Szczegółowo zaprezentowano również zagadnienia dopuszczalności dowodów zgromadzonych za granicą w polskim procesie karnym. Osią rozważań jest art. 587 k.p.k., który pod klauzulą porządku prawnego dopuszcza wykorzystanie zagranicznych dowodów.
W opracowaniu zamieszczono liczne odniesienia do międzynarodowych aktów prawnych oraz orzecznictwa (zarówno krajowego, jak i strasburskiego), a także wzory pism procesowych.

Książka Dowody zagraniczne Gromadzenie i dopuszczalność w polskim procesie karnym. Przewodnik z wzorami, pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Autorem książki jest Martyna Kusak. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, karne. Książka Dowody zagraniczne liczy 164 stron. Jej wymiary to 140x200. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Dowody zagraniczne, Gromadzenie i dopuszczalność w polskim procesie karnym. Przewodnik z wzorami

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 3 oceny )
 • 5
  1
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: