Dobry Bóg mówi do nas - Antoni Bp Długosz - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Dobry Bóg mówi do nas (twarda)

Pismo Święte dla dzieci

 • Promocja
  image-promocja

książka

Dobry Bóg mówi do nas, Pismo Święte dla dzieci - opis produktu:

Prawdziwy BESTSELLER wśród Biblii dla dzieci!
Prawie sto historii biblijnych opowiedzianych przez ulubionego Biskupa od dzieci Antoniego Długosza. Proste komentarze, odwołujące się do wyobraźni najmłodszych, sprawiają, że świat Biblii w sposób niemal naturalny staje się światem każdego dziecka.
Stworzenie świata, historie Noego, Dawida i Goliata, a także narodzenie Pana Jezusa, przypowieści i wiele innych wydarzeń Biskup Antoni celowo i konsekwentnie opisuje w czasie teraźniejszym, bo jak podkreśla: Bóg nadal pisze historię zbawienia na kanwie naszego życiorysu.
Doskonała pomoc dla rodziców i katechetów w niełatwym zadaniu wprowadzania dzieci w świat Biblii.
Bp Antoni Długosz sam o sobie mówi, że stara się być dziadkiem dzieci, by ich rodzicom pomagać w formacji religijnej. Podkreśla, że w posługiwaniu biskupim wypełnia wezwanie Pana Jezusa: Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie. Najmłodszym, z którymi się spotyka, często powtarza: Musimy pamiętać, że Bóg nas zawsze kocha, nawet gdy popełniamy błąd. Musimy być radosnymi ludźmi wierzącymi. I żeby dzieci nie kojarzyły księdza z nudą i smutkiem, ale z pogodą ducha, śpiewa, tańczy, nagrywa płyty, występuje w telewizji.

Książka Dobry Bóg mówi do nas Pismo Święte dla dzieci, pochodzi z wydawnictwa Edycja Świętego Pawła EC. Autorem książki jest Antoni Bp Długosz. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura religijna. Książka Dobry Bóg mówi do nas liczy 224 stron. Jej wymiary to 200x270. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Dobry Bóg mówi do nas, Pismo Święte dla dzieci

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.2/5 ( 16 ocen )
 • 5
  12
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: