Dobro Jak być optymistą w trudnych czasach - Adam Boniecki - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Dobro Jak być optymistą w trudnych czasach (twarda)

 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Znak
 • Oprawa twarda
 • Ilość stron 240
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłka 24h + czas dostawy
 • Okazje na książki w promocji!

Dobro Jak być optymistą w trudnych czasach - opis produktu:


Dobro Jak być optymistą w trudnych czasach - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Dobro Jak być optymistą w trudnych czasach, od Adam Boniecki. Dobro Jak być optymistą w trudnych czasach spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Adam Boniecki. Nie będziesz żałował! Dobro Jak być optymistą w trudnych czasach i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Najnowsza książka księdza Adama Bonieckiego. Głos spokoju i rozsądku w twoim domu.

Czy powinno się nauczać religii w polskich szkołach? Jak odnaleźć spokój i harmonię w pocovidowej rzeczywistości? Czego w dobie kryzysu klimatycznego naucza nas Ewangelia? Jak rysuje się przyszłość polskiego Kościoła? Co z nami robią media społecznościowe? Jak ze sobą rozmawiać mimo różnic?

Ta książka to wybór najbardziej aktualnych tekstów księdza Adama publikowanych na łamach `Tygodnika Powszechnego` w latach 2019-2021. Lektura poruszających, pełnych mądrości i zrozumienia tekstów pozwala odkryć głos prawdziwego autorytetu, którego we współczesnym świecie tak bardzo poszukujemy.

Ks. Adam Boniecki studiował filozofię na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Warszawskiego i na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Był duszpasterzem akademickim przy uniwersyteckim kościele św. Anny w Krakowie. W 1979 roku Jan Paweł II wezwał go do Rzymu i powierzył mu poprowadzenie polskiej edycji `L`Osservatore Romano`. Redaktor senior `Tygodnika Powszechnego`.

Dobro Jak być optymistą w trudnych czasach - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Dobro Jak być optymistą w trudnych czasach, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Dobro Jak być optymistą w trudnych czasach - Adam Boniecki to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Dobro Jak być optymistą w trudnych czasach nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Dobro Jak być optymistą w trudnych czasach, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Adam Boniecki i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Dobro Jak być optymistą w trudnych czasach pochodzi z wydawnictwa Znak. Autorem książki jest Adam Boniecki. Należy do gatunków: eseje, felietony i publicystyka literacka, religie i mitologie, religie. Książka Dobro Jak być optymistą w trudnych czasach liczy 240 stron. Jej wymiary to 140x205. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Adam Boniecki - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Dobro Jak być optymistą w trudnych czasach

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

x .

ilość recenzji:204

18-12-2021 08:21

Kolejna pozycja ks Bonieckiego,którą czyta się z przyjemnością ale także, która daje do myślenia.

Czy recenzja była pomocna?