Dinozaury Encyklopedia ilustrowana - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Dinozaury Encyklopedia ilustrowana (twarda)

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Multico
 • Oprawa twarda
 • Ilość stron 448
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Dostępność niedostępny
 • Książki w promocji!

Dinozaury Encyklopedia ilustrowana - opis produktu:


Dinozaury Encyklopedia ilustrowana - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Dinozaury Encyklopedia ilustrowana, od PRACA ZBIOROWA. Dinozaury Encyklopedia ilustrowana spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- PRACA ZBIOROWA. Nie będziesz żałował! Dinozaury Encyklopedia ilustrowana i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Wyczerpujący tekst, napisany przez ekspertów, przedstawia najważniejsze grupy i gatunki dinozaurów. W tabeli przy każdym opisie podano podstawowe fakty o omawianym gatunku dinozaura: rozmiary, pokarm, środowisko życia, rozmieszczenie i okres występowania. Piękne rysunki przedstawiają wygląd opisywanych dinozaurów za życia. Na dodatkowych diagramach pokazano rekonstrukcje szkieletów lub ich części. Skala czasu pozwala szybko się zorientować, kiedy żyły opisywane gatunki. Jak korzystać z książki "Encyklopedia ilustrowana. Dinozaury".
Książka ma układ alfabetyczny. Każdy opis zajmuje 2 lub 4 strony. Na początku znajduje się nazwa i krótkie wprowadzenie. Niżej zaczyna się tekst główny, zawierający informacje o miejscu i czasie występowania opisywanego dinozaura, do jakiej grupy należy, z jakimi gatunkami był spokrewniony, czym się żywił i jaki tryb życia prowadził. Każdy opisany dinozaur jest przedstawiony na barwnej rekonstrukcji, wyobrażającej prawdopodobny wygląd zwierzęcia za życia. Niektóre opisy zawierają też zdjęcia najnowszych znalezisk, paleontologów w terenie, lub obecnie żyjących zwierząt o trybie życia podobnym do trybu życia omawianych gatunków. W opisie każdego gatunku znajdują się trzy aple. Jedna przedstawia ciekawostki na temat dinozaurów i ich świata, druga zawiera podstawowe informacje o opisywanym gatunku, trzecia, zatytułowana "Patrz także", wskazuje hasła tematycznie powiązane z omawianym.

Dinozaury Encyklopedia ilustrowana - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Dinozaury Encyklopedia ilustrowana, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Dinozaury Encyklopedia ilustrowana - PRACA ZBIOROWA to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Dinozaury Encyklopedia ilustrowana nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Dinozaury Encyklopedia ilustrowana, sprawdź inne tytuły, których autorem jest PRACA ZBIOROWA i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Dinozaury Encyklopedia ilustrowana pochodzi z wydawnictwa Multico. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, encyklopedie i leksykony. Książka Dinozaury Encyklopedia ilustrowana liczy 448 stron. Jej wymiary to 160x210. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Dinozaury Encyklopedia ilustrowana

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 11 ocen )
 • 5
  7
 • 4
  3
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Magda

ilość recenzji:37767

brak oceny 4-04-2018 08:37

Książka kupiona za poleceniem przez pracownika księgarni Grandalf. Zgodna z opisem, faktycznie ma wzór encyklopedii. Książka jest nieduża, wielkość mniejsza niż A4.

Czy recenzja była pomocna?