rozwiń
rozwiń
zwiń
zwiń
wpisz minimum 3 znaki

Wybierz z dostępnych produktów

Czas pokaże

A. Ficner-Ogono...

książka (miękka)

30,65 zł taniej -23%

CZAS POKAŻE Kroniki rodziny Cliftonów ...

J. Archer

książka (twarda)

32,29 zł taniej -57%

Czas pokaże - mobi, epub Kroniki ...

J. Archer

ebook, multiformat: mobi, epub

28,40 zł taniej -10%

Przyszłość pokaże...

M. Tarnowska

książka (twarda)

30,59 zł taniej -22%

Czas Eseje o wieczności

H. Paprocki

książka (miękka)

35,42 zł taniej -29%

Czas Co czyni z nami i co my czynimy z ...

R. Safranski

książka (miękka)

29,14 zł taniej -23%

Czas wyborów

T. Mathias

książka (miękka)

25,83 zł taniej -26%

Czas pracy 102 odpowiedzi z praktyki

J. Suchanowska

książka (miękka)

48,88 zł taniej -29%

Czas pokuty

G. Kopiec

książka (miękka)

28,79 zł taniej -22%

Czas na ultra Biegi górskie metodą ...

M. Świerc

książka (miękka)

34,85 zł taniej -25%

Czas miniony

S. Rainko

książka (miękka)

21,45 zł taniej -14%

Czas przeszły

L. Child

książka (miękka)

25,08 zł taniej -30%

Czas pokaże
ocena: 6, głosów: 22
 
powiększenie

Czas pokaże (miękka)

książka

Wydawnictwo: Znak

Oprawa: miękka

Ilość stron: 720

Dostępność: niedostępny

Nasza cena: 37,02

Cena detaliczna: 59,71

U nas taniej o 38%

dodaj do przechowalni dodaj do listy życzeń
Powrót GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Opis

  • Szczegółowe informacje

  • Recenzje (9)

Czas pokaże - opis produktu:

Wydawać by się mogło, że życie Julki jest poukładane i nie ma w nim miejsca na niespodzianki. W trudnych chwilach zawsze może liczyć na wierną przyjaciółkę Nelę i bliskich, choć jej rodzinie nie brak wad.
Jednak wystarczy jedno uderzenie serca i chwila namiętności, by wszystko się zmieniło. W tej historii nic nie jest takie, jakim wydaje się na pierwszy rzut oka.
Życie pokazuje, że prawdziwe uczucia wymagają wielkich poświęceń. Czy Julka znajdzie w sobie dosyć siły i odwagi by podążyć za głosem serca? Jakich wyborów dokona? Czy znajdzie szczęście i spełnienie u boku ukochanego?
Czas pokaże...

Czas pokaże - wybrana recenzja:

Mea Culpa 16/04/2016
recenzja dotyczy produktu: Książki

Anna Ficner- Ogonowska ostatnimi czasy była jedną z tych autorek, które wzbudzały mój szczególny podziw. Wybrałam się nawet na spotkanie z nią w jednym z warszawskich salonów Empiku i spodziewałam się po niej naprawdę dużo dobrego, zanim niestety sięgnęłam po ?Czas pokaże?. Po serii o szczęściu... (czytaj dalej)

Czas pokaże - szczegółowe informacje:

Dział: Książki
Wydawnictwo: Znak
Oprawa:miękka
Okładka:miękka
Wymiary:144x205
Ilość stron:720
ISBN:9788324034925
Wprowadzono: 17.11.2015
i zgarniaj nagrody napisz recenzję

Czas pokaże - recenzje klientów

16/04/2016
recenzja dotyczy produktu: Książka

Anna Ficner- Ogonowska ostatnimi czasy była jedną z tych autorek, które wzbudzały mój szczególny podziw. Wybrałam się nawet na spotkanie z nią w jednym z warszawskich salonów Empiku i spodziewałam się po niej naprawdę dużo dobrego, zanim niestety sięgnęłam po ?Czas pokaże?. Po serii o szczęściu spodziewałam się kolejnego ?bum?, które zmiażdży moje serce. Niestety tak się nie stało. Jak uwielbiam autorkę i jej styl, tak ta książką moim zdaniem była po prostu nudna. Kolejna rzecz o zakazanej miłości, w dodatku miłości przyprawiającej o zawrót głowy i to wcale nie z powodu akcji czy wielkich uczuć, lecz przez różnicę wieku bohaterów uwikłanych w to uczucie, pokazujących jak bardzo śmieszne i niesmaczne to było. Łukasz mógłby być ojcem Julki, a jednak połączył ich namiętny związek. Ciotka Klara była jedną z najtrudniejszych ludzi, których do tej pory nie mogę rozgryźć. Rozumiem, że starość i miłość rządzą się swoimi prawami, ale tym razem odbyło się tutaj zbyt duże naciągnięcie. A matka? Pamiętam, jak pani Ania opowiadała, że kocha ona Julkę, na swój własny, niezrozumiały sposób, ale kocha. Ja się pytam- jaki to sposób? Czy matka nie powinna walczyć o swoje dziecko jak lwica? Ja naprawdę dużo rozumiem i wiem, że uczuć matczynych podważać się nie powinno, ale przez cały czas chciałam krzyczeć, gdy widziałam jak bardzo egoistycznie podchodzi do wszystkiego. Wyrzuty wyrzutami, ale dziecko najważniejsze! Moje serce skradli natomiast Xawery, ciotka Marianna i Nela. Chyba po prostu kocham dobrych, mądrych i życzliwych bohaterów! To oni pokazali mi, jak to cudownie byłoby mieć takich ludzi wokół. Kibicowałam im z całej siły w życiowych zmaganiach. Była jedna sytuacja, która mnie szczególnie zirytowała i dwa zdania z ust Julki. Sytuacja miała miejsce przy ?załamaniu nerwowym?. Nie do końca pojmuję, jak można wpaść w TAKI ostry stan tylko po tym, jak dowie się o jedną informację więcej o kimś, kogo się kocha, a która wcale niczego burzyć nie musi. I jak można mieć pretensję o to, że ktoś coś ukrył, skoro się nawet nie pytało, a jeśli już ktoś próbował cokolwiek na ten temat powiedzieć, wygadać się, przyznać, to druga osoba kończyła temat! No i zdania, które mnie całkowicie już wytrąciły z równowagi, to słowa ?ja bardzo rzadko płaczę? i ?ta rodzina mnie zahartowała?. Niby gdzie tym udowadnia? Przez całą książkę ryczała z 5 razy i to bez powodu moim zdaniem. I zahartowała? No proszę, Julka jest jedną z tych najsłabszych ludzi, jakie widuje się i mówi o nich: nadwrażliwi. I te momenty, kiedy bohaterka chciała być chociaż w myślach złośliwa, ale nawet tam była na to zbyt miła, by umieć.

Jednak mimo wszystko naprawdę polecam autorkę do dalszego obserwowania jej postępów, bo Alibi na szczęście i wszystkie kolejne części były po prostu nieziemskie! Żałuję, że nie ma kontynuacji losów Hanki, Mikołaja i mojej kochanej Dominiki, ale niestety nie można z książek tworzyć Mody na sukces.

10/03/2016
recenzja dotyczy produktu: Książka

Gdy usłyszałam o premierze książki pani Ani, to wiedziałam, że muszę ją mieć - pamiętając wciąż serię "Alibi na szczęście", którą przeczytałam i byłam pod wrażeniem. Jednak po przeczytaniu "Czas pokaże" czuję się trochę rozczarowana, bo poprzednie książki były krótsze, ale więcej się w nich działo. W tej książce przez połowę nie dzieje się nic, dlatego, to co autorka chciała nam przekazać mogło znaleźć się równie dobrze w o połowie krótszej książce. I te opisy - jakże one mnie męczyły, zbyt długie i kilka rzeczy się powtarzało, zdarzało mi się je omijać. Do połowy dobrnęłam i czułam, że nie dam rady jej skończyć, jednak później wciągnęła mnie i już nie mogłam się oderwać. Jest, to książka dojrzała, spokojna, bez uniesień i ekscytacji, stateczna, postacie bardzo realistyczne z pewnością można je utożsamić z kimś kto mieszka obok nas.
Julka ma dwadzieścia trzy lata, studiuje psychologię, ma dużą rodzinę: mamę, siostrę z rodziną, brata i dwie skrajnie różne ciotki oraz przyjaciółkę, Nelę. O tej przyjaźni warto wspomnieć, bo taka zdarza się niezwykle rzadko, nie zadając pytań. Wiodą zwyczajne, "poukładane" życie, lecz czy takie w ogóle istniej? Wszystko diametralnie się zmienia, gdy Julka się zakochuje w mężczyźnie, który mógłby być jej ojcem. Historia Julki ma jakby dwa początki, ten od rozpoczęcia książki - dość nudny i monotonny oraz drugi, gdy się zakochuje, wtedy historia nabiera tempa, Julka staję się nową sobą, zaczyna żyć, dojrzewa. To uczucie jednak musi pokonać przeszkody wcale nie takie łatwe do ominięcia prze, to, że ich związek nie jest typowy. Postać matki Julki bardzo denerwująca tak samo jak ciotka, Klara. Natomiast ciotka, Marianna, to piękna postać, która wzbudziła we mnie same pozytywne emocje.
Miłość nie jest łatwa, bo nie wystarczy się zakochać, by być szczęśliwym do miłości trzeba dojrzeć, wtedy czas pokaże co się stanie. Autorka pokazała nam, że nie należy oceniać ludzi po pozorach, bo można się pomylić, a nawet może się okazać, że ktoś kogo uważamy za "cyborga", być może jest miłością naszego życia.
Mimo, że nie jestem tą książką zachwycona, to urzekła mnie swoim spokojem, przesłaniem i dojrzałością, dlatego czytajcie jeśli chcecie.

22/02/2016
recenzja dotyczy produktu: Książka

Książka jest napisana w bardzo fajny sposób. Czytając ją odnosi się wrażenie, jakby wszystko działo się gdzieś obok. Wszystko jest prawdziwe i bardzo realne. Co prawda książka ciągnie się i ciągnie, a fabuła nie jest szczególnie porywająca. Jednak autorka potrafi ją opowiedzieć w taki sposób, aby zainteresować. Wydarzenia w książce skłaniają do zastanowienia się nad swoim życiem, wręcz do zadawania pytań dotyczących otaczającego nas świata.<br> Autorka wiele pracy włożyła w zarys psychologiczny bohaterów. Wyszło to jej tak dobrze, że czasami miałam wrażenie, że mam do czynienia z prawdziwymi osobami. Każdy z nich posiada wiele zalet, ale i również wad, jednych z nich obdarzamy sympatią a innych niestety antypatią.<br> Książka liczy sobie ponad 700 stron. To dość gruba pozycja. Składają się na nią liczne opisy i przemyślenia głównej bohaterki. Są też liczne rozbudowane dialogi, które tak naprawdę często mało wnoszą do całości.<br>

2/01/2016
recenzja dotyczy produktu: Książka

Współczesny romans, taki prawdziwy dla wielbicielek "Trędowatej". Młoda dziewczyna zakochuje się w dużo starszym mężczyźnie ze sporym bagażem doświadczeń życiowych. Autorka w bardzo ciekawy sposób pokazuje perypetie zakochanych, na tle życia studenckiego oraz rodziny bohaterki. To, ta "niewłaściwa" miłość zmusza Julię do poznania rodzinnej tajemnicy, zrozumienia i zaakceptowania wynikających z niej zależności i zachowań. Autorka pokazuje, że żeby kochać trzeba być odważnym i odpowiedzialnym, że tylko prawdziwa miłość wszystko zwycięży. Prawdziwa miłość, to dobra miłość, która nie niszczy lecz buduje, chociaż czasem trzeba o nią zawalczyć. Poruszony został także istotny problem rozwodu, drugiego związku dla osób wychowanych w wierze katolickiej, akceptacji rodziny, bliskich. Warto przeczytać, nawet jeśli to ponad 700 stron:) Bliskie wątki miłosne - dwie siostry - jeden mężczyzna, podobnie jak w "Jeźdźcu miedzianym", nic tylko czytać - dobra lektura na zimowe, chłodne wieczory. Na co jeszcze zwróciłam uwagę czytając? Na relacje rodzinne takie prawdziwe, wspaniale pokazane... Bohaterowie świetnie scharakteryzowani, dobrze się czyta, bo to prawdziwe życie, w którym trzeba pracować, uczyć się dorabiać, ale i spotykać z rodziną, oszczędzać, planować, rozmawiać z przyjaciółmi, niektóre rzeczy przemilczeć... szanować innych. No właśnie dawać z siebie coś innym, nie czekając na zapłatę. Łzy z oczu wycisnęły mi różne sceny, ale szczególne były te, które poruszyły mi serce - choroba i śmierć najmłodszych, cierpienie ich bliskich.

11/12/2015
recenzja dotyczy produktu: Książka

,,Czas pokaże? jest książką wyjątkowo mądrą. Tłumaczy wiele życiowych .sytuacji w których często trudno nam się odnaleźć. Historia Julki z pewnością zainspiruje wszystkie dziewczyny, które wciąż żyją pod kloszem rodziców do odważnej walki o siebie. Inaczej nigdy nie będą szczęśliwe.

5/12/2015
recenzja dotyczy produktu: Książka

Książka trochę przeraziła mnie swoją objętościa jak ja dostałam, ale mimo tak wielu stron bardzo szybko brnie się w fabułę. Opowiadająca historie mlodej empatycznej Julii która musi wybrać miłość czy rodzina... czy jej wybory są słuszne, okazuje się dopiero kiedy je podejmie.

4/12/2015
recenzja dotyczy produktu: Książka

Bardzo przyjemnie czytało się tę książkę, było to spotkanie z Julką, trochę zakręconą, ale o wielkim sercu, która nie bała się marzyć i próbowała po swojemu znaleźć szczęście.

3/12/2015
recenzja dotyczy produktu: Książka

Książka wyjątkowa a zarazem uniwersalna. Wiele tam dla siebie znalazłam, wiele sytuacji podobnych do mojego życia, kilka innych, Pomogło mi to nabrać dystansu, tam gdzie trzeba, a tam gdzie trzeba ruszyć do działania i iść za głosem serca.

29/11/2015
recenzja dotyczy produktu: Książka

Czas pokaże to książka od której bardzo trudno się oderwać. Anna Ficner-Ogonowska pisze tak, że jej książki są przepełnione wrażliwością i emocjami od tych dobrych, po całkiem negatywne. Cieszę się, że pani Ania nie przestała pisać na trzech bardzo fajnych powieściach w których zaczytywałyśmy się z siostrą i mamą dosłownie wyrywając je sobie z rąk. Uważam że wcale nie jest gorsza od poprzednich, a nawet lepsza bo bardziej prawdziwa i pokazuje ciekawy aspekt miłości między starszym mężczyzną a młodziutką kobieta. Jestem na tak, a czas pokaże co będzie dalej.

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Goniąc czarne jednorożce Jak polski ...

M. Zmysłowski

książka (twarda)

26,69 zł taniej -33%

21 lekcji na XXI wiek

Y. Harari

książka (twarda)

32,36 zł taniej -35%

Pozwól mi wrócić

B. Paris

książka (miękka)

24,09 zł taniej -30%

Ogień i krew. Część 1 Historia ...

G. Martin

książka (twarda)

37,67 zł taniej -36%

Anna Ficner-Ogonowska - przeczytaj też

Alibi na szczęście

A. Ficner-Ogono...

książka (twarda)

34,50 zł taniej -23%

Czas pokaże

A. Ficner-Ogono...

książka (miękka)

30,65 zł taniej -23%

Krok do szczęścia

A. Ficner-Ogono...

książka (miękka)

25,94 zł taniej -21%

Krok do szczęścia

A. Ficner-Ogono...

książka (twarda)

30,65 zł taniej -23%

Okruch

A. Ficner-Ogono...

książka (twarda)

30,65 zł taniej -23%

Okruch

A. Ficner-Ogono...

książka (miękka)

30,65 zł taniej -23%

Zgoda na szczęście

A. Ficner-Ogono...

książka (twarda)

34,50 zł taniej -23%

Zgoda na szczęście

A. Ficner-Ogono...

książka (miękka)

27,15 zł taniej -22%

Ciekawe pomysły Gandalfa

książka

25.83 zł

taniej -26%

Czas wyborów

Jak przemówisz, kiedy odebrano ci prawo głosu? Akcja powieści toczy się w niedalekiej, niesprecyzowanej przyszłości. Po wyjściu z Unii Europejskiej Wielka Brytania jest rządzona przez Partię - radykalnie prawicowe ugrupowanie, którego polityka opiera się na skrajnie nacjonalistycznych wartościach. Wszystkie osoby urodzone poza granicami kraju zostają...

książka

35.42 zł

taniej -29%

Czas Eseje o wieczności

Henryk Paprocki (ur. 1946), duchowny prawosławny, wykładowca polskich uczelni, autor wielu książek i przekładów z dziedziny teologii prawosławnej, w niniejszej pracy podjął odwieczne zagadnienie "czym jest czas?" u samych jego podstaw, pytając przede wszystkim, czy czas w ogóle istnieje. W niniejszym tomie, choć podtytuł sugeruje zbiór tekstów...

książka

30.65 zł

taniej -23%

Czas pokaże

Wydawać by się mogło, że życie Julki jest poukładane i nie ma w nim miejsca na niespodzianki. W trudnych chwilach zawsze może liczyć na wierną przyjaciółkę Nelę i bliskich, choć jej rodzinie nie brak wad. Jednak wystarczy jedno uderzenie serca i chwila namiętności, by wszystko się zmieniło. W tej historii nic nie jest takie, jakim wydaje się na pierwszy...

książka

29.14 zł

taniej -23%

Czas Co czyni z nami i co my czynimy z niego

Najnowsza książka niemieckiego historyka idei RĂźdigera Safranskiego (ur. 1945) traktuje o czasie w najróżniejszych postaciach. Safranski, badacz niemieckiego romantyzmu, a także współczesnej niemieckiej filozofii, od tej właśnie strony podchodzi do doświadczenia czasu, a matematyczno-fizyczna interpretacja temporalności nie gra tu głównej roli. Czas...

książka

32.29 zł

taniej -57%

CZAS POKAŻE Kroniki rodziny Cliftonów tom 1

Czas pokaże to historia Harry'ego Clintona, chłopca, który urodził się w biednej rodzinie, ale w wieku siedmiu lat odkryje u siebie talent, który zmieni całe jego życie. Upłynie dwadzieścia lat, zanim Harry pozna prawdę i dowie się, czy rzeczywiście jest synem prostego dokera z Bristolu, czy potomkiem i jedynym dziedzicem bogacza, właściciela linii...

ebook

28.40 zł

taniej -10%

Czas pokaże - mobi, epub Kroniki rodziny...

Czas pokaże to historia Harry'ego Clintona, chłopca, który urodził się w biednej rodzinie, ale w wieku siedmiu lat odkryje u siebie talent, który zmieni całe jego życie. Upłynie dwadzieścia lat, zanim Harry pozna prawdę i dowie się, czy rzeczywiście jest synem prostego dokera z Bristolu, czy potomkiem i jedynym dziedzicem bogacza, właściciela linii...

Brak list życzeń:

Utwórz

zamówienie tradycyjne
Brak produktów w koszyku
Brak produktów w koszyku

4.99

14.99

14.99

2.45

2.84

4.96

2.99

2.99

8.99

1.99

Łączna wartość zamówienia: 0 zł0 zł
Dostawa i płatność › Płatność › przejdź do koszyka
rozwiń
Wpisz numer
Swojego zamówienia (xxxxxx/rrrr)
Sprawdź

Powiadom kiedy produkt będzie dostępny

Wpisz swój adres e-mail: