rozwiń
rozwiń
zwiń
zwiń
wpisz minimum 3 znaki
Czarodziejskie słowa Wartościowe teksty dla dzieci 6+
ocena: 6, głosów: 7
 
powiększenie

Czarodziejskie słowa
Wartościowe teksty dla dzieci 6+ (miękka)

książka

Wydawnictwo: NOWA ERA

Oprawa: miękka

Ilość stron: 60

Wysyłamy w: 24h - 48h + czas dostawy

Nasza cena: 25,00

dodaj do przechowalni dodaj do listy życzeń Dodaj do koszyka

Przy zakupie 5 egz.
Cena hurtowa:

20,00

Powrót Darmowa wysyłka dla zamówień od 99zł. SPRAWDŹ!
  • Opis

  • Szczegółowe informacje

  • Recenzje (0)

Czarodziejskie słowa, Wartościowe teksty dla dzieci 6+ - opis produktu:

"Czarodziejskie słowa. Wartościowe teksty dla dzieci", 6-latki to starannie dobrane utwory dla sześciolatków, napisane przez cenionych polskich autorów. Książka wprowadza dzieci w świat wspólnego czytania, zachęca do rozmowy i dzielenia się wrażeniami.
Publikacja zawiera wiersze, opowiadania i bajki, które wprowadzają dzieci w świat wartości, pomagają zrozumieć otaczającą je rzeczywistość.
Odpowiedni dla sześciolatków stopień trudności i dobór słownictwa rozbudza ich zainteresowanie.
Porady dla nauczycieli i rodziców wskazują, jak najlepiej wykorzystać publikację.
Przykłady pytań do tekstów są znakomitą inspiracją do wspólnych rozmów.
Piękne ilustracje dopełniają teksty i kształtują poczucie smaku.
Książka doskonale nadaje się na nagrodę lub prezent.

Czarodziejskie słowa, Wartościowe teksty dla dzieci 6+ - szczegółowe informacje:

Dział: Książki

Kategoria: dla dzieci i młodzieży, edukacja, literatura dziecięca

Wydawnictwo: NOWA ERA
Oprawa:miękka
Okładka:miękka
Wymiary:200x270
Ilość stron:60
ISBN:978-83-267-2701-6
Wprowadzono: 02.07.2017
i zgarniaj nagrody napisz recenzję

Czarodziejskie słowa, Wartościowe teksty dla dzieci 6+ - recenzje klientów


Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.
10.00

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Zezia, miłość i bunt na statku

A. Chylińska

książka (twarda)

24,65 zł taniej -33%

Trzy kroki od siebie (okładka filmowa)

R. Lippincott

książka (miękka)

24,36 zł taniej -30%

MAPY (edycja fioletowa) obrazkowa ...

D. Mizieliński

książka (twarda)

53,79 zł taniej -40%

Dziennik 29 Interaktywna gra książkowa

P. ZBIOROWA

książka (miękka)

19,39 zł taniej -35%

Zobacz również

Klątwa węża Dziedzictwo Kopernika

T. Abbott

książka (miękka)

29,18 zł taniej -25%

A kuku! ZOO

J. Garnett

książka (miękka)

17,20 zł taniej -25%

A kuku! STUK Plac budowy

J. Garnett

książka (miękka)

17,20 zł taniej -25%

A kuku! UHU

J. Garnett

książka (miękka)

17,20 zł taniej -25%

Ciekawe pomysły Gandalfa

książka

22.88 zł

taniej -0%

Czarodziejskie słowa Wartościowe teksty dla...

Publikacja zawiera wiersze, opowiadania i bajki, które wprowadzają dzieci w świat wartości, pomagają zrozumieć otaczającą je rzeczywistość. Odpowiedni dla czterolatków stopień trudności i dobór słownictwa rozbudza ich zainteresowanie. Porady dla nauczycieli i rodziców wskazują, jak najlepiej wykorzystać publikację. Przykłady pytań do tekstów są...

książka

22.27 zł

taniej -5%

Czarodziejskie słowa Wartościowe teksty dla...

"Czarodziejskie słowa. Wartościowe teksty dla dzieci", 3-latki to starannie dobrane utwory dla najmłodszych, napisane przez cenionych polskich autorów. Książka wprowadza dzieci w świat wspólnego czytania, zachęca do rozmowy i dzielenia się wrażeniami. Publikacja zawiera wiersze, opowiadania i bajki, które wprowadzają dzieci w świat wartości,...

książka

23.04 zł

taniej -34%

Czarodziejskie przygody Magiczny królik

Kolejne czarodziejskie przygody dla miłośników Magicznego Kotka i Magicznego Pieska. Czy umiesz sobie wyobrazić idealną niespodziankę? Malutki królik o imieniu Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką. Doskonałe książki do pierwszego samodzielnego czytania. Historie, które uczą czym jest przyjaźń, pomoc w trudnych chwilach, zaangażowanie i...

książka

9.44 zł

taniej -0%

Czarodziejskie wróżki koloruj, maluj, naklejaj

Kolejna, wyjątkowa seria książeczek marki SmArt Books przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej 3 lat, rozwija, uczy i bawi. W serii "Koloruj, maluj, naklejaj" znajduje się łącznie 9 tytułów, w trzech grupach po 3 tytuły adresowane do dziewczynek, chłopców a także uniwersalne - dla najmłodszych. Dziewczynki stworzą unikalne domki dla lalek,...

książka

5.61 zł

taniej -0%

Czarodziejskie kolory

Czarodziejskie kolory - 30 kartek z kolorowankami dla dzieci.

książka

25.00 zł

taniej -0%

Czarodziejskie słowa Wartościowe teksty dla dzieci

?Czarodziejskie słowa. Wartościowe teksty dla dzieci` to 24 starannie dobrane opowiadania i wiersze 17 czołowych polskich autorów. Publikacja stanowi cenny materiał pozwalający wprowadzić dziecko w świat wspólnego czytania. Teksty zachęcają dzieci do rozmowy, dzielenia się refleksjami i wyrażania opinii również dlatego, że dobór słownictwa i stopień...

Brak list życzeń:

Utwórz

zamówienie tradycyjne
Brak produktów w koszyku
Brak produktów w koszyku

2.99

14.99

2.99

1.98

8.99

2.35

2.84

Łączna wartość zamówienia: 0 zł0 zł
Dostawa i płatność › Płatność › przejdź do koszyka
rozwiń
Wpisz numer
Swojego zamówienia (xxxxxx/rrrr)
Sprawdź

Powiadom kiedy produkt będzie dostępny

Wpisz swój adres e-mail: