Czarny Młot - Jeff Lemire - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Czarny Młot

Tom 4 Era Zagłady, część 2

Czarny Młot, Tom 4 Era Zagłady, część 2 - opis produktu:

Czwarty tom znakomitej, wyróżnionej Nagrodą Eisnera opowieści o bohaterach z miasta Spiral City. Lucy, córka największego z herosów, Czarnego Młota, przejmuje moc ojca i postanawia uwolnić jego towarzyszy z dziwnego pozaczasowego więzienia. Jednak na skutek niespodziewanych zdarzeń cała rzeczywistość się zmienia i wszyscy tracą pamięć... Tymczasem nad światem ponownie unosi się widmo Antyboga istoty, która dąży do unicestwienia wszechrzeczy. Czy w tej sytuacji znajdą się siły, które przywrócą bohaterom pamięć, aby mogli ponownie stawić czoło zagrożeniu? Przed nami finał opowieści, który w całkowicie zaskakujący sposób rozwiąże zagmatwaną sytuację herosów ze Spiral City. Cykl Czarny Młot jest wzbogacony o opowieści poboczne, w tym wydane już w Polsce tomy Sherlock Frankenstein i Legion Zła oraz Doktor Star i Królestwo Straconej Przyszłości.

Czarny Młot - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Czarny Młot, od Jeff Lemire. Czarny Młot spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Jeff Lemire. Nie będziesz żałował! Czarny Młot i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Czarny Młot Tom 4 Era Zagłady, część 2, pochodzi z wydawnictwa Egmont. Autorem książki jest Jeff Lemire. Należy do gatunków: komiks, Egmont, science fiction. Książka Czarny Młot liczy 192 stron. Jej wymiary to 170x260. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: Egmont - najlepsze tytuły
Kategoria: komiks,  Egmont,  science fiction
Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 170x260
Ilość stron: 192
ISBN: 9788328197107
Wprowadzono: 07.07.2020

RECENZJE - książki - Czarny Młot, Tom 4 Era Zagłady, część 2 - Jeff Lemire

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: