Cyrk Skalskiego - Grzegorz Śliżewski - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
 • Promocja
  image-promocja

książka

Cyrk Skalskiego - opis produktu:

Cyrk Skalskiego, był nie tylko zespołem doskonałych pilotów, którzy pokazali swój kunszt podczas walk pod niebem Afryki w 1943 roku, kiedy to zestrzelili w miesiąc więcej samolotów, niż jakikolwiek polski dywizjon przez cały rok 1943. Siły Powietrzne otrzymały materiał ludzki z odpowiednim doświadczeniem, co wykorzystały skrupulatnie. Natomiast, jak wydaje się z posiadanej przez autorów wiedzy, zlekceważyły lub nie doceniły przygotowanego opracowania sztabowego.

Cyrk Skalskiego - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Cyrk Skalskiego, od Grzegorz Śliżewski, Grzegorz Sojda. Cyrk Skalskiego spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Grzegorz Śliżewski, Grzegorz Sojda. Nie będziesz żałował! Cyrk Skalskiego i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Cyrk Skalskiego pochodzi z wydawnictwa ZP Grupa. Autorami książki są Grzegorz Śliżewski, Grzegorz Sojda. Należy do gatunków: historia, powszechna XX wiek. Książka Cyrk Skalskiego liczy 296 stron. Jej wymiary to 185x230. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: historia,  powszechna XX wiek
Wydawnictwo: ZP Grupa
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 185x230
Ilość stron: 296
ISBN: 978-83-615-2930-9
Wprowadzono: 20.09.2009

RECENZJE - książki - Cyrk Skalskiego - Grzegorz Śliżewski, Grzegorz Sojda

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.8/5 ( 12 ocen )
 • 5
  9
 • 4
  3
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: