Cyberpunk 1982-2020 - Michał Wojtas - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Cyberpunk 1982-2020 (twarda)

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Znak
 • Oprawa twarda
 • Ilość stron 320
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Dostawa za 4,99 z Orlen B

Cyberpunk 1982-2020 - opis produktu:

Mamy rok 2019, w którym toczy się akcja filmów Łowca androidów i Akira. Producent gier komputerowych z mało istotnego kraju w środku Europy na najważniejszych dla branży targach ogłasza datę premiery swojego nowego tytułu i angażuje jednego z najbardziej rozpoznawalnych hollywoodzkich aktorów. Kluczowej postaci w grze swej twarzy i głosu użyczy Keanu Reeves.

Na grę czekają na całym świecie dziesiątki milionów ludzi, zarówno nastolatków, jak i weteranów RPG, którzy doskonale znają jej pierwowzór sprzed 30 lat. Nowy projekt, który tak rozpala wyobraźnię graczy od Los Angeles po Tokio, będzie osadzony w świecie alternatywnej przyszłości opisywanej dotychczas przez tysiące autorów, a nazwę tego podgatunku ma w swoim tytule: Cyberpunk 2077.

Wszystko zaczęło się jednak znacznie wcześniej, bo już na początku lat 80. w kanadyjskim Vancouver.

Książka, którą trzymasz w ręku, opowiada kompletną historię cyberpunka. Ta historia swój wielki finał znajdzie tu, w Polsce, wraz z premierą gry, na którą czeka cały świat.

Książka Cyberpunk 1982-2020 pochodzi z wydawnictwa Znak. Autorem książki jest Michał Wojtas. Należy do gatunków: literatura faktu i reportaż, literatura popularno - naukowa, nauki humanistyczne, kulturoznawstwo. Książka Cyberpunk 1982-2020 liczy 320 stron. Jej wymiary to 135x210. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Cyberpunk 1982-2020

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Monika MonimePL

ilość recenzji:36862

31-05-2020 18:46

Największym motorem tej książki wydaje się być gra Cyberpunk 2077, której poświęcono nie tylko cały rozdział, ale o której wspomina autor niezwykle często. Być może nawet za często, ale mnie, także entuzjaście polskiego rynku gier, nie przeszkadza to wybitnie. Niestety o samej grze nie dowiadujemy się zbyt wiele, bo i nie ma zbyt wiele przecieków na jej temat. Tym bardziej, że jej premiera jest obecnie ustalona na wrzesień ze względu na typowe dla branży gier opóźnienia. Miejmy nadzieję, że nie będzie to kolorowa wydmuszka, a produkt który nie tylko przebije ?Wiedźmina?, ale i odciśnie piętno w historii całego gatunku cyberpunka.

Mimo wielu minusów jestem nadal zadowolona z lektury tej książki. Jestem jej idealnym wręcz targetem: czekam z niecierpliwością na grę CD Projekt Red, znam na pamięć obydwie wersje Blade Runnera czy podziwiam cyberpunkowe anime wszelkiej maści! Dla mnie, laika w temacie, była ona spokojnym wprowadzeniem, po którym mam chęć na kolejne książki i publikacje, seanse filmowe i noce zarwane na pogrywaniu zaproponowanych tytułów. Jeśli wydana byłaby kontynuacja książki, w której dowiedziałabym się więcej i w bardziej krytyczny sposób o gatunku, na pewno znajdzie się na mojej półce.

Więcej na ...

Czy recenzja była pomocna?