Cuda w Tobie - Mark Victor Hansen - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Cuda w Tobie (twarda)

książka

Cuda w Tobie - opis produktu:

W Piśmie Świętym można znaleźć wiele opisów spektakularnych cudów. Ale to nie jedyne ich rodzaje. Istnieją również cuda, które zdarzają się nam wszystkim i dzieją się wszędzie wokół nas, na całym świecie.

Te czynności lub słowa, często proste i zwyczajne, z czasem potrafią całkowicie zmienić bieg naszego życia. Zainspiruj się tą książką - spróbuj odszukać cuda w swoim życiu i czyń kolejne każdego dnia.

Cuda w tobie to wyjątkowa książka, która pomoże ci nastawić się na otrzymywanie cudów, dostrzegać je wokół siebie i doświadczać ich wsobie. Jeśli potrzebujesz cudu albo po prostu chcesz doświadczać ich częściej, przeczytaj tę książkę i wciel jej przesłanie w swoje życie.
Daniel Amen, MD, autor Change Your Brain, Change Your Life

Cuda oczarowują ludzką duszę. Mój przyjaciel Mark Victor Hansen w prosty sposób uczy, jak możemy doświadczać i czynić więcej cudów, niż kiedykolwiek nam się śniło.
Peter Guber, prezes Mandalay Entertainment, autor bestsellera Tell to Win, właściciel Los Angeles Dodgers i Golden State Warriors

Książka Cuda w Tobie pochodzi z wydawnictwa Św. Wojciech. Autorem książki jest Mark Victor Hansen. Należy do gatunków: religie i mitologie, religie, katolicyzm. Książka Cuda w Tobie liczy 240 stron. Jej wymiary to 125x180. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Mark Victor Hansen - przeczytaj też

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Cuda w Tobie

4.2/5 ( 16 ocen )
 • 5
  9
 • 4
  4
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Marcin

28-03-2018 18:31

?Cuda w Tobie? to pomieszanie koncepcji religii chrześcijańskiej (bardzo płytko) i buddyzmu (głęboko).
Przestrzegam Katolików przed tą książką. Ponieważ przeszedłem w swoim życiu przez ciemność, jaką niewątpliwe jest buddyzm łatwo dostrzegam jego religijną manierę.
Przeczytałem tylko wstęp i to wystarczy.
Bardzo zgrabnie autor przechodzi od cytowania Ewangelii i wyrażaniu swojej miłości do Boga, do poszukiwania w sobie mocy i zapewniania, że moc czynienia cudów jest w Tobie.
Kościół i liczne opinie egzorcystów (ks. Trojanowski, ks. Glass) wprost mówią, że człowiek nie ma żadnej mocy, a nie tym bardziej czynienia cudów. Wszelka moc pochodzi od Boga i co najwyżej przez człowieka. Człowiek nie posiada mocy. To wbrew doktrynie Kościoła i wbrew Ewangeliom.
Cytowany w tejże książce, na str. 15, fragment ewangelii św. Jana, ?kto wierzy we mnie, dokona też dzieł, które ja dokonuję?, potwierdza tylko, że nie ma cudu bez Boga.
Autor zapewnia we wstępie, że czytając ?zwoje cudów? - cyt. ?twój umysł zyska pełną świadomość swojego niesamowitego cudotwórczego potencjału ?.
Jeśli cuda pochodzą z siły umysłu i od człowieka, a nie od Boga to z pewnością mamy do czynienia z buddyzmem, lub po prostu okultyzmem.
I jeszcze we wstępie autor pisze, że ożenił się ?ze swoim bliźniaczym płomieniem?, do czego odnosi się w przypisie, że to ?ezoteryczna koncepcja duszy ludzkiej?...!
Nie rozumiem dlaczego wydawnictwo św. Wojciecha promuje podobną literaturę.
Odradzam.

Czy recenzja była pomocna?