SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Cichy wielbiciel

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment odsłuchaj fragment

książka

Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Oprawa miękka
Ilość stron 440

Opis produktu:

Julia jest zwyczajną dziewczyną. Skończyła studia, pracuje, zakochała się. Gdy dostaje bukiet kwiatów od tajemniczego wielbiciela, jest podekscytowana i zaintrygowana. Wiersze, kolejne kwiaty i wiadomości zaczynają ją najpierw niepokoić, a potem przerażać. Nikt nie rozumie jej strachu. Przecież posiadanie wielbiciela jest takie romantyczne. Jak uwolnić się od stalkera, gdy nie wiesz, kim on jest? Ale on wie wszystko o tobie. Wie, gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz... i wie, jak zniszczyć twoje życie.
Przekonaj się, jak cienka jest granica między uwielbieniem a nękaniem.

`Co mnie szczególnie przeraża? Że ofiarą stalkingu może paść każdy. A prześladowcą może się okazać ktoś zupełnie zwyczajny, niepozorny, ktoś, na kogo nie zwróciliśmy uwagi, kogo nawet nie widzieliśmy. Ale ten ktoś dostrzegł nas.`
Olga Rudnicka


Olga Rudnicka (ur. 1988) - absolwentka Pedagogiki w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu, autorka powieści kryminalnych: `Martwe Jezioro`, `Czy ten rudy kot to pies?`, `Zacisze 13` i `Zacisze 13 Powrót`. Pracuje jako asystentka osób niepełnosprawnych w Polskim Komitecie Pomocy Społecznej w Śremie, kocha jazdę konną i rytmy latynoamerykańskie, zwłaszcza salsę. Namiętnie czyta Joannę Chmielewską, Stephena Kinga, Joe Hilla, Tess Gerritsen i Jeffery`ego Deavera.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 125x195
Ilość stron: 440
ISBN: 9788380971073
Wprowadzono: 23.02.2017

RECENZJE - książki - Cichy wielbiciel - Olga Rudnicka

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 24 ocen )
 • 5
  17
 • 4
  4
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

mon*****************

ilość recenzji:343

18-01-2022 10:42

"Cichy wielbiciel" Olgi Rudnickiej to przede wszystkim historia młodej dziewczyny nękanej przez stalkera.
Julia to zwyczajna dziewczyna, zadowolona z życia. Pracuje, ma chłopaka i kochających rodziców. Pewnego dnia dostaje bukiet kwiatów. Od tej pory zaczyna się jej koszmar.
Najbardziej przerażające w tej całej historii jest to, jak jeden człowiek może zniszczyć psychicznie drugiego człowieka i praktycznie jest bezkarny. Jak również to, że stalker to zazwyczaj miły człowiek i bardzo dobrej opinii.
Julia z uśmiechniętej dziewczyny przemienia się w kłębek nerwów. Przez stalkera traci pracę i przyjaciół. Aż w końcu jest zmuszona wyjechać z miasta. Po jakimś czasie wraca by stawić czoła swojemu oprawcy.
Ofiara stalkingu staje się nieufna i podejrzliwa, a na co dzień towarzyszy jej strach, frustracja i paranoja. Ważne jest wsparcie najbliższych osób.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?

Mnn

ilość recenzji:3

brak oceny 13-05-2019 11:02

Wyobraź sobie, że tajemniczy wielbiciel wysyła ci kwiaty. Piękny, ogromny bukiet. Trochę dziwne, ale mimo wszystko schlebia ci to. Czujesz się zauważona i dowartościowana. A co jeśli ten sam człowiek przesyła ci SMSy, dziwne prezenty i twoje zdjęcia? To, co wcześniej wydawało się urocze, nagle staje się koszmarem...
Julia ma 26 lat,skończyła studia i teraz pracuje w sklepie pomagając klientom. Ma przyjaciół, rodzinę i chłopaka. Jest ładna, dobrze wychowana i inteligentna. Nikogo więc nie dziwi, gdy staje westchnień jakiegoś klienta. Wszyscy wokół Julii uważają to za romantyczne... jednak dziewczyna zaczyna się bać, a nikt jej obaw nie chce zrozumieć.
Czy wielbiciel może jej zagrażać? Jak daleko posunie się, aby zdobyć ukochaną?

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?