Charakter prawny uchwał organów samorządu zawodowego radców prawnych w Polsce - Marzena Świstak - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Charakter prawny uchwał organów samorządu zawodowego radców prawnych w Polsce (twarda)

książka

Charakter prawny uchwał organów samorządu zawodowego radców prawnych w Polsce - opis produktu:

Praca, będąca kompleksową analizą charakteru prawnego uchwał samorządu zawodowego radców prawnych, jest pierwszym monograficznym opracowaniem tego skomplikowanego jurydycznie, ale jednocześnie bardzo istotnego dla gospodarki i społeczeństwa zagadnienia [...]. Budzi ogromne uznanie bardzo solidnie przeprowadzona kwerenda materiału badawczego, zaś bogactwo przeanalizowanych orzeczeń i dostępnej literatury zasługuje na szczególne uznanie.
- Z recenzji dr. hab. Mirosława Pawełczyka, prof. nadzw.

Autorka zgromadziła i wykorzystała pokaźną literaturę przedmiotu oraz szeroki materiał orzeczniczy. [...] sformułowano liczne postulaty de lege ferenda, które mają zmierzać do usprawnienia działalności organów samorządu zawodowego radców prawnych, ujednolicenia linii orzeczniczej w sprawach samorządowych. W udany sposób Autorka opisuje normy prawa materialnego, a w trakcie ich analizy umiejętnie, wszechstronnie i ze znawstwem problemu wykorzystuje nie tylko dostępną literaturę przedmiotu, bogate orzecznictwo, ale także wewnętrzne stanowiska organów samorządu.
- Z recenzji dr. hab. Rafała Stankiewicza

Książka Charakter prawny uchwał organów samorządu zawodowego radców prawnych w Polsce pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Autorem książki jest Marzena Świstak. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, inne. Książka Charakter prawny uchwał organów samorządu zawodowego radców prawnych w Polsce liczy 468 stron. Jej wymiary to 181x247. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Charakter prawny uchwał organów samorządu zawodowego radców prawnych w Polsce

4.4/5 ( 5 ocen )
  5
  3
  4
  1
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.