Calvin i Hobbes - Atak obłąkanych, zmutowanych, śnieżnych potworów zabójców - Bill Watterson - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Calvin i Hobbes - Atak obłąkanych, zmutowanych, śnieżnych potworów zabójców

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Egmont
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 128
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Okazje na książki w promocji!

Calvin i Hobbes - Atak obłąkanych, zmutowanych, śnieżnych potworów zabójców - opis produktu:

 "Zaczynam się trochę denerwować przed świętami - mówi sześcioletni Calvin do swojego przyjaciela - tygrysa Hobbesa, podczas ich kolejnego szaleńczego zjazdu na sankach. - "Martwisz się, czy byłeś grzeczny?" - dopytuje Hobbes. - "Oto jest pytanie. Wszystko jest względne" - tłumaczy poważnie Calvin, kiedy w dzikim pędzie mijają o włos kolejne pnie rosnących na stoku drzew. - "Bo jaka jest definicja Mikołaja? Jak grzeczny musisz być, żeby zostać zakwalifikowany jako grzeczny? Nikogo nie zabiłem. Widzisz, to już coś znaczy, prawda? Nie popełniłem żadnej zbrodni. Nie rozpocząłem żadnej wojny. Nie praktykuję kanibalizmu. To chyba całkiem grzecznie, prawda? Jak sądzisz - powinienem dostać mnóstwo prezentów?" - podsumowuje Calvin. I zabiera czytelnika po raz kolejny w podróż po świecie dorosłych, oglądanym oczami sześciolatka.  Albumy o przygodach Calvina i Hobbesa tworzą historie, które w formie komiksowych pasków ukazywały się wcześniej w ponad dwóch tysiącach gazet na całym świecie. Same książeczki z ich przygodami znalazły ponad 30 milionów odbiorców i wiernych czytelników. Kiedy Bill Watterson zaczynał rysować przygody Calvina i jego pluszowego przyjaciela Hobbesa, który ożywa, kiedy nikt nie patrzy, nie spodziewał się zapewne takiego sukcesu. Jednak presja rynku nie zmieniła jego podejścia do komiksu. Od początku traktował krótkie opowieści o zwariowanych przygodach bohaterów jako formę komiksowej sztuki. Dzięki temu perypetie Calvina - choćby jego niechęć do uczenia się matematyki czy ciągłe spory z Zuzią, która przecież "jest dziewczyną" - nie tylko bawią najmłodszych, ale także bez trudu rozśmieszają ich rodziców, poznających przemyślenia chłopca dotyczące życia, dorosłości, roli mediów czy wolności sztuki. Razem z Calvinem i jego tygrysim przyjacielem w siódmym albumie przygód zarazimy się ospą, będziemy walczyć z rowerem-zabójcą, rozwiążemy kolejną tajemnicę kosmosu czy powołamy do życia stado śmiertelnie niebezpiecznych śnieżnych mutantów.

Calvin i Hobbes - Atak obłąkanych, zmutowanych, śnieżnych potworów zabójców - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Calvin i Hobbes - Atak obłąkanych, zmutowanych, śnieżnych potworów zabójców, od Bill Watterson. Calvin i Hobbes - Atak obłąkanych, zmutowanych, śnieżnych potworów zabójców spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Bill Watterson. Nie będziesz żałował! Calvin i Hobbes - Atak obłąkanych, zmutowanych, śnieżnych potworów zabójców i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Calvin i Hobbes - Atak obłąkanych, zmutowanych, śnieżnych potworów zabójców pochodzi z wydawnictwa Egmont. Autorem książki jest Bill Watterson. Należy do gatunków: komiks, dla dzieci i młodzieży, humorystyczny. Książka Calvin i Hobbes - Atak obłąkanych, zmutowanych, śnieżnych potworów zabójców liczy 128 stron. Jej wymiary to 215x230. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: Egmont - najlepsze tytuły
Kategoria: komiks,  dla dzieci i młodzieży,  humorystyczny
Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 215x230
Ilość stron: 128
ISBN: 978-83-237-4799-4
Wprowadzono: 08.11.2013

RECENZJE - książki - Calvin i Hobbes - Atak obłąkanych, zmutowanych, śnieżnych potworów zabójców - Bill Watterson

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 6 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: