Budżet zadaniowy w jednostkach sektora finansów publicznych - Urszula K. Zawadzka-Pąk - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Budżet zadaniowy w jednostkach sektora finansów publicznych (miękka)

książka

Budżet zadaniowy w jednostkach sektora finansów publicznych - opis produktu:

Publikacja pomocna w procesie wdrażania i opracowywania budżetu zadaniowego w jednostkach sektora finansów publicznych - adresowana zarówno do jednostek podsektora rządowego, jak i samorządowego.

Pracownicy zobowiązani do wdrożenia budżetu zadaniowego w jednostce znajdą tu szereg praktycznych informacji dotyczących m.in.:
obowiązujących uregulowań prawnych w zakresie budżetu zadaniowego,
przygotowywania budżetu zadaniowego oraz rozwiązywania praktycznych trudności związanych z jego doskonaleniem, ze szczególnym zwróceniem uwagi na właściwe formułowanie celów i zadań wraz z doborem mierników realizacji tych zadań,
ewidencjonowania wydatków w układzie zadaniowym,
sprawozdawczości zadaniowej oraz kontroli budżetu zadaniowego.

Wiele uwagi poświęcono również problematyce budżetu zadaniowego w jednostkach samorządu terytorialnego, ilustrując opis wdrożenia i stosowania budżetu zadaniowego licznymi przykładami z praktyki polskich samorządów.
Urszula K. Zawadzka-Pąk

Asystent w Katedrze Finansów i Prawa Finansowego na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, specjalista z zakresu budżetu zadaniowego. Absolwentka Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego, Prawa i Zarządzania Finansami Publicznymi na Uniwersytecie Paryż 1 Panteon-Sorbona (Master 2). Autorka publikacji z zakresu prawa finansowego, w tym dotyczących budżetu zadaniowego w Polsce, Francji i Wielkiej Brytanii.

Książka Budżet zadaniowy w jednostkach sektora finansów publicznych pochodzi z wydawnictwa Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr. Autorem książki jest Urszula K. Zawadzka-Pąk. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, finansowe. Książka Budżet zadaniowy w jednostkach sektora finansów publicznych liczy 200 stron. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Mikołaj Poleca

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Budżet zadaniowy w jednostkach sektora finansów publicznych

4.6/5 ( 8 ocen )
  5
  7
  4
  0
  3
  0
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.