Mój książę / Ktoś mnie pokochał / Propozycja dżentelmena - Julia Quinn - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Mój książę / Ktoś mnie pokochał / Propozycja dżentelmena (pakiet)

Bridgertonowie Tomy 1-3

  • Promocja
    image-promocja

Mój książę / Ktoś mnie pokochał / Propozycja dżentelmena, Bridgertonowie Tomy 1-3 - opis produktu:

Czy może być większe wyzwanie dla ambitnych mam córek na wydaniu w Londynie roku 1813 niż książę kawaler?

Daphne Bridgerton jest urocza i inteligentna, z jakiegoś powodu jednak mężczyźni traktują ją tylko jako przyjaciółkę i nie widać wokół niej roju zalotników. Żaden z londyńskich amantów nie poprosił jeszcze o jej rękę, o czym Daphne skrycie od dawna marzy... Za to książę Hastings nie zamierza się rychło żenić, tyle że liczne panny na wydaniu (a zwłaszcza ich natrętne mamy) nie ustają w próbach nakłonienia go do zmiany zdania.

Książę Simon proponuje więc Daphne niezwykle korzystną dla obu stron tajną umowę - on będzie udawał jej adoratora, dzięki czemu uwolni się od natrętek, a ona z pewnością zyska pretendentów do swojej ręki, skoro sam książę uznał ją za pożądaną partię...

Plan wydaje się niemal doskonały, pod warunkiem że oboje zachowają go w sekrecie. I faktycznie działa znakomicie - na początku... Kiedy pląsają z gracją po sali balowej, ona z rumieńcem na policzkach, on zaś wpatrzony w nią płomiennym spojrzeniem, trudno uwierzyć, że ich zaloty to tylko fikcja. Trudno, bo pośród pełnego blichtru, plotek i intryg świata elity Londynu jest tylko jedna stała rzecz: miłość, która złamie każde reguły/
Miłosne kłamstwa i prawdziwa namiętność w przesyconym subtelnym wdziękiem i humorem romansie współczesnej Jane Austen z pierwszych miejsc amerykańskich list bestsellerów.

SERIAL BRIDGERTONOWIE NA PODSTAWIE POWIEŚCI JUŻ DOSTĘPNY W SERWISIE NETFLIX!

Więcej książek z tej serii

Pakiet Mój książę / Ktoś mnie pokochał / Propozycja dżentelmena Bridgertonowie Tomy 1-3, pochodzi z wydawnictwa Zysk I S-Ka. Autorem książek jest Julia Quinn. Należy do gatunków: literatura piękna, dla kobiet, romans historyczny, pakiety. Książka Mój książę / Ktoś mnie pokochał / Propozycja dżentelmena liczy 1420 stron. Oprawa jest miękka Mój książę / Ktoś mnie pokochał / Propozycja dżentelmena jest częścią serii Bridgertonowie. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Mój książę / Ktoś mnie pokochał / Propozycja dżentelmena, Bridgertonowie Tomy 1-3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: