Boska seksualność czyli sztuka kochania sercem - Grzegorz Kaźmierczak - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Boska seksualność czyli sztuka kochania sercem (miękka)

książka

 • Wydawnictwo Psychoskok
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 176
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy

Boska seksualność czyli sztuka kochania sercem - opis produktu:

Przeniknijcie się świadomością boską, płynącą z kart tej książki, a ona pomoże wam wznieść się w niecodzienność, w nowy boski świat, poprzez poznanie, pokochanie prawdy o waszym Darze Seksualności, w każdym człowieku. Dar tego poznania da wam wyjście z zagubienia stojącego niżej zwierzęcego doświadczania człowieka na Ziemi. Płynące tu słowa to słowa mego syna, który poprzez jedność z JAM JEST, dar wam księgi tej czyni.

JAM JEST Istnieniem, JAM JEST Źródłem we mnie, daje wam obraz będący prawdą ukrywaną dotąd przed wami. Nadszedł nowy czas, nowa bezczasowa Era Serca, w której zaistnienie równoznaczne jest z przyjęciem w każdym, kto do niej chce wejść, prawdy o boskiej seksualności człowieka. Duch Reptilian zarządzający Ziemią, który uwięził was, zatarł w was pamięć jej doświadczania, abyście nie mogli się uwolnić i wznieść się ponad nich w świadomości swojej.

Ukochani, poczujcie każde słowo zawarte w tej książce, w tym darze OJCA dla was. To słowa miłości płynące z serca do serca każdego, kto się w nim budzi. Dar poznania seksualności da wam olśnienie tak niesamowite, da wam wzniesienie z niczym dotąd nieporównywalne, da wam oświecenie, jakiego na Ziemi dawno nie doznał nikt. Jesteście istotami głęboko wzbogaconymi o doświadczenia mroku, a ten zapis i jego otworzenie da wam praktycznie przepotężną falę przebudzenia.

Książka Boska seksualność czyli sztuka kochania sercem pochodzi z wydawnictwa Psychoskok. Autorem książki jest Grzegorz Kaźmierczak. Należy do gatunków: poradniki, miłosne i partnerskie. Książka Boska seksualność czyli sztuka kochania sercem liczy 176 stron. Jej wymiary to 140x200. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Grzegorz Kaźmierczak - przeczytaj też

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Boska seksualność czyli sztuka kochania sercem

4.6/5 ( 5 ocen )
  5
  4
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

ewa

 • 27-10-2014
 • 19:38

Wspaniała pozycja, która w świecie przepełnionym wulgarną erotyką wskazuje drogę do prawdziwej bliskości. Bo sfera intymna potrafi przecież łączyć, nie tylko w sensie dosłownym.

Polecam przede wszystkim parą, które gdzieś się zgubiły zapominając o tym jak wiele znaczy drugi człowiek

Czy recenzja była pomocna?