Bóg w Kościołach - Bert Hellinger - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Bóg w Kościołach

przeczytaj fragment

książka

 • Wydawnictwo Virgo
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 200
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Okazje na książki w promocji!

Bóg w Kościołach - opis produktu:


Bóg w Kościołach - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Bóg w Kościołach, od Bert Hellinger. Bóg w Kościołach spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Bert Hellinger. Nie będziesz żałował! Bóg w Kościołach i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Z wieloletnich doświadczeń Berta Hellingera, zarówno jako terapeuty jak i misjonarza wyłoniła się książka, która pokazuje ograniczające wierzenia umacniane przez religię. Znajdziemy tu odkrywcze, uwalniające rozważania na pytania takie jak: W jaki sposób w Kościele jest obecny kult składania ofiar? Co wspólnego ma celibat z kastracją? Czy od chrześcijan nie wymaga się nadal by nieśli krzyż razem z Jezusem? Jakie zgubne dla nas procesy są wspierane przez wiarę w zbawcze cierpienie? Czy przed poczęciem Marii jej rodzice zostali oczyszczeni z grzechu pierworodnego? Jak ma się sprawa z dziewictwem Marii, skoro miała męża i kilkoro dzieci? Czy jest to książka obrazoburcza? Przede wszystkim została napisana z miłością i może być przełomowa na tyle, na ile czytelnik będzie otwarty, aby podążyć za autorem w proponowane rozważania. Hellinger, choć proponuje kierunek i podaje przykłady z własnej praktyki, pozostawia nam wiele przestrzeni na indywidualne wglądy. Czytanie tej książki może stać się głębokim procesem weryfikowania naszych przekonań dotyczących Boga i religii oraz niesłużących nam postaw i wyborów wzmacnianych przez religię. Hellinger zastanawia się jak możemy znieść rozdwojenie między nami a Bogiem i to wszystko, co nas od Boga oddziela.

Bóg w Kościołach - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Bóg w Kościołach, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Bóg w Kościołach - Bert Hellinger to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Bóg w Kościołach nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Bóg w Kościołach, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Bert Hellinger i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Bóg w Kościołach pochodzi z wydawnictwa Virgo. Autorem książki jest Bert Hellinger. Należy do gatunków: religie i mitologie, religie, katolicyzm. Książka Bóg w Kościołach liczy 200 stron. Jej wymiary to 123x210. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Bóg w Kościołach

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 8 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  3
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: