Bitwa o Skandię - John Flanagan - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Bitwa o Skandię

Zwiadowcy Księga 4

 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment

książka

Bitwa o Skandię, Zwiadowcy Księga 4 - opis produktu:


Bitwa o Skandię - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Bitwa o Skandię, od John Flanagan. Bitwa o Skandię spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- John Flanagan. Nie będziesz żałował! Bitwa o Skandię i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Czy ci, którzy jeszcze niedawno byli śmiertelnymi wrogami, mogą połączyć swe siły i walczyć ramię w ramię przeciwko wspólnemu nieprzyjacielowi? Wiosna miała oznaczać koniec niewolniczej doli Evalyn i Willa. Ale gdy tylko przyjaciołom udało się dać nogę z zimowych siedzib Skandian, tajemniczy jeździec porywa dziewczynę. Will, choć zahartowany i sprytny nie jest w stanie stawić czoła sześciu napastnikom Na szczęście Halt i Horace przybywają w samą porę! Rychło okazuje się, że ci, których wzięto za przypadkowych rzezimieszków są tak naprawdę szpiegami wielkiej armii. Władca Temudżeinów przygotowuje gigantyczną inwazję, która zagrozi nie tylko Skandii, ale również innym niezależnym królestwom. Czworo Aralueńczyków musi przekonać dumnych mieszkańców Północy o tym, że wszystkim grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Will, Evanlyn, Halt i Horace są gotowi stanąć do walki u boku Skandian i wesprzeć ich swoimi umiejętnościami i mądrością o ile oczywiście Oberjarl wyrazi zgodę na to, by w szeregach jego wojowników znaleźli się obcy

Więcej książek z serii Sulina - Czarne

Bitwa o Skandię - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Bitwa o Skandię, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Bitwa o Skandię - John Flanagan to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Bitwa o Skandię nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Bitwa o Skandię, sprawdź inne tytuły, których autorem jest John Flanagan i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Bitwa o Skandię Zwiadowcy Księga 4, pochodzi z wydawnictwa Jaguar. Autorem książki jest John Flanagan. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura przygodowa. Książka Bitwa o Skandię liczy 384 stron. Jej wymiary to 135x200. Oprawa jest miękka. Bitwa o Skandię jest częścią serii Zwiadowcy. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

John Flanagan - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Bitwa o Skandię, Zwiadowcy Księga 4

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 7 ocen )
 • 5
  6
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: