Biała Wieszczbiarka - Małgorzata Król - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Biała Wieszczbiarka (miękka)

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Psychoskok
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 126
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Okazje na książki w promocji!

Biała Wieszczbiarka - opis produktu:

`Biała Wieszczbiarka` Małgorzaty Król niezwykła opowieść o przenikających się światach - tym widzialnym i niewidzialnym.

Kolejna książka autorki, która wprowadza czytelnika w świat, którego nie widać na pierwszy rzut oka... Opowiada o Istotach, współistniejących razem z nami, ingerujących w nasze życie, mówi o energii Wszechświata, o miłości, pięknie, dobrych uczynkach, poszukiwaniu własnej drogi i umiejętności otwarcia się na inne rzeczywistości.

Anna podczas narodzin otrzymuje duszę, która staje się jej towarzyszką i niejednokrotnie wskazuje jej właściwą drogę, przypominając o swoim istnieniu. Dziewczyna obdarzona zostaje niezwykłym darem - widzi aurę przyrody, zwierząt, a nawet ludzi. W ziemskiej wędrówce towarzyszy jej istota nie z tego świata, która jako przyjaciel zawsze jest obok niej. Ukazuje się on w różnych postaciach, w momentach, gdy dziewczyna bardzo potrzebuje jego obecności.

Anna poszukuje swojej własnej drogi i przeznaczenia. Trafia do małego domku w górach, zamieszkałego przez babcię Adelę. To właśnie tutaj życie dziewczyny zmienia się diametralnie. Odnajduje to czego szukała, a nawet więcej...

Jakie tajemnice skrywa starsza kobieta i miejsce do którego trafia Anna. Jak potoczą się losy dziewczyny i jakie okaże się jej przeznaczenie?

Książka Biała Wieszczbiarka pochodzi z wydawnictwa Psychoskok. Autorem książki jest Małgorzata Król. Należy do gatunków: fantastyka, fantasy, literatura piękna, dla kobiet. Książka Biała Wieszczbiarka liczy 126 stron. Jej wymiary to 148x210. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Małgorzata Król - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Biała Wieszczbiarka

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 3 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

natala_reads

ilość recenzji:35581

20-01-2020 07:57

Anna jest nadzwyczajną postacią. Jej narodziny, były niczym spadająca gwiazda z nieba, w którą wierzyło się, że potrafi spełniać marzenia. Bohaterka jest osobą, która dostała niezwykły dar - potrafiła zobaczyć więcej niż inni. Dzięki czytstej duszy, ogromnej sympatii i dobrem, którym przepełnione było jej serce szybko pozyskiwała nowych przyjaciół i była bardzo lubiana. Pewnego dnia postanowiła opuścić rodzinne strony, które według niej nie były jej przeznaczone. Na drodze w poszukiwaniu szczęścia staje jej pewna starsza zielarka wraz z wnukiem, która porzuciła to zajęcie.Czy to ona jest celem podróży?

To niezwykle urzekająca powieść o Annie i jej nieskazitelnej duszy. Całą historię poznajemy z jej punktu widzenia i emocji, które są w tej książce chyba najważniejsze. Główna bohaterka przeszyta jest ogromną ilością dobroci, którą okazuje każdemu człowiekowi i pod tym względem ta powieść byłą w pewnym sensie odrobinę magiczna. Na co dzień zapominamy o tym, aby wyciągnąć do kogoś pomocną dłoń, aby poprawić komuś dzień czy aby po prostu przy kimś być. "Biała wieszczbiarka" uświadomiła mi, jak bardzo czasy w jakich żyjemy uległy zmianie i jak bardzo zepsuci często jesteśmy. To niezwykle pouczająca, krótka historia, którą powinien przeczytać każdy z nas dla "pokrzepienia duszy".

Czy recenzja była pomocna?

Mirella

ilość recenzji:35581

7-01-2020 09:33

Opowieść o dziewczynie i jej Duszy. Można również powiedzieć, że jest to opowieść o Duszy i jej Istocie Ludzkiej. Przedstawione jest ich wspólne życie - radości, zmartwienia, ale nie tylko. Całość rozpoczyna się od zejścia Duszy. Jest opisana Jej wędrówka - od początku, ze Świata Duchowego, do narodzin w ciele dziecka. Poprzez całą książkę jest pokazane, jak ze sobą współgrają, harmonizują i współodczuwają się wzajemnie, Dusza i Człowiek. Ta pozycja pozwoli przybliżyć się Wszystkim, pragnącym zgłębić swoją wiedzę o życiu Duszy - do zagadnienia życia ludzkiego i duchowego oraz poszerzenia swoich horyzontów myślowych. . Książka została ozdobiona energetycznymi obrazami, malowanymi farbami akrylowymi, przez samą autorkę.

Czy recenzja była pomocna?

Aneta Mazur

ilość recenzji:35581

14-11-2019 12:08

Każdego dnia spotykamy nowych ludzi. Czasem ich zauważamy, czasem nie zastanawiamy się nad tym w ogóle. Jednak czy zastanawialiśmy się kiedykolwiek nad tym, czy możliwe jest, aby tuż obok, a tak naprawdę to w tym samym miejscu istniał zupełnie inny świat ? taki niewidzialny, zamieszkały przez niezwykłe Istoty, które niejednokrotnie ingerują w nasze ziemskie życie? Współistniejące światy przenikają się i tylko nieliczni mają dar, aby to dostrzec.


Taką niezwykłą osobą była właśnie Anna. Już podczas narodzin ona i jej dusza połączyły się, aby współistnieć w harmonii do końca jej ziemskich dni. Dziewczynka zyskała niezwykły dar ? widziała więcej niż inni? Świat odsłaniał przed nią aurę. Pozwalał jej dostrzec to, co dla innych niedostrzegalne? Anna swoją niebywałą dobrocią i roztropnością szybko pozyskiwała przyjaciół i nie sposób było jej nie lubić. Wraz z upływającymi latami coraz bardziej czuła jednak, że jej rodzinna wioska nie jest tym miejscem, w którym powinna pozostać. Postanowiła więc wyruszyć na wędrówkę poszukiwania własnej życiowej drogi. Miała wiele przygód, doświadczyła wielu niezwykłych wydarzeń i? dotarła do kresu swego przeznaczenia. Na jej drodze stanęła starsza zielarka ? babcia Adela i jej wnuk ? Jerzy. I babcia Adela miała swoje tajemnice? Posiadała niezwykły dar ? potrafiła leczyć ludzi, przygotowując mieszanki z ziół. Jednak od pewnego czasu porzuciła to zajęcie. Jaką rolę w jej życiu odegra Anna?


Przenikające się światy, dusza, która niczym motyl porusza się i trzepie skrzydełkami wewnątrz ludzkiego ciała, niezwykłe Istoty, które nie ukazują się wszystkim, świat przyrody, praca, miłość, poświęcenie ? to wszystko znajdziemy w tej książce.

Czy recenzja była pomocna?