Bez uzależnień - John Flaherty - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Bez uzależnień (miękka)

Dla tych którzy szukają prawdziwej wolności

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Biały Wiatr
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 224
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Okazje na książki w promocji!

Bez uzależnień, Dla tych którzy szukają prawdziwej wolności - opis produktu:

Życie niesie ze sobą wiele sposobności do uzależnień... To nie tylko narkotyki, alkohol czy tytoń, ale również emocje, niepowodzenia, związki, niska samoocena, brak pieniędzy, leki czy problemy zdrowotne. Tkwimy w pewnych schematach zachować i z czasem zapominamy po co zostały kiedyś stworzone. Następnie takie zachowania zaczynają uzależniać, ponieważ są znane, wygodne a czasem głęboko zakorzenione.

Książka Bez Uzależnień uświadamia nam, że już wystarczająco długo tkwiliśmy w mentalności ofiary, przekonując samych siebie, że poczucie zależności oraz bezradność są absolutną podstawą człowieczeństwa. Przekonanie to najsilniej przejawia się w środowisku związanym z terapią uzależnień, a zwłaszcza w tradycyjnych programach leczenia, dostępnych dla większości ludzi.

John Flaherty, łącząc współczesne odkrycia naukowe, starożytną mądrość duchową i historie z prawdziwego życia, opisuje praktyczne środki, dzięki którym możemy odrzucić problemy z nałogowymi zachowaniami ; pokazuje drogę wyjścia z bezsilności i przedstawia bardziej przekonujący, duchowo wyzwalający i pełniejszy sposób życia. Ta wyjątkowa książka jest dla wszystkich, którzy cierpią na jakąkolwiek formę uzależnienia, jak również dla terapeutów, mediatorów i osób będących w związkach z osobami uzależnionymi.

Książka Bez uzależnień Dla tych którzy szukają prawdziwej wolności, pochodzi z wydawnictwa Biały Wiatr. Autorem książki jest John Flaherty. Należy do gatunków: poradniki, zdrowie, uzależnienia. Książka Bez uzależnień liczy 224 stron. Jej wymiary to 140x200. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Bez uzależnień, Dla tych którzy szukają prawdziwej wolności

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 22 ocen )
 • 5
  16
 • 4
  3
 • 3
  3
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Adrian

ilość recenzji:46

brak oceny 12-03-2016 10:23

Uwalnia od cierpienia. Daje radość z faktu, że potrafimy więcej niż nam się wydaje i ta wiedza sprawia nam przyjemność, daje satysfakcję i pobudza do działania. Ogromnie mi się podobała ta książka, jej czytanie było przyjemnością.

Czy recenzja była pomocna?

Emeryt856

ilość recenzji:41

brak oceny 10-03-2016 10:34

O tym, co siedzi w naszym wnętrzu, a dopiero potem o tym, co wydarza się dookoła nas z powodu uzależnienia. Autor pisze o wyzwaniach, które nie powinny nas przerażać, bo sami wywołujemy swoje demony, ograniczamy swoją wolność, zaniedbujemy siebie rezygnując z wielkich czynów, do których każdy z nas jest zdolny.

Czy recenzja była pomocna?

Karolina

ilość recenzji:100

brak oceny 7-03-2016 13:05

Zaprasza, aby zachwycać się wszystkim, co nowe, niczym małe dziecko, które kiedy upadnie płacze, ale zaraz wstaje i biegnie dalej, nawet na oślep ? bez obaw, wstydu, żalu ? z samej chęci zabawy i poznawania świata. Piękne!

Czy recenzja była pomocna?

Gosia

ilość recenzji:30

brak oceny 6-03-2016 11:54

Z taką książką perspektywy na wyleczenie stają się bardziej realne. Autor silnie oddziałuje na czytelnika, pozwala nim wstrząsnąć, ale nie poprzez drastyczne pokazywanie efektów uzależnień, a poprzez zrozumienie własnej głupoty.

Czy recenzja była pomocna?

Stefan

ilość recenzji:87

brak oceny 4-03-2016 11:36

Zmiana, jako możliwość rozwoju, nie jako bariera czy hamulec w działaniu ? jako szansa dla człowieka. Zmiany, rozumiane jako negatywne są przyczyną uzależnień, autor uczy je akceptować i wykorzystywać na swoją korzyść. Super!

Czy recenzja była pomocna?