Bad Piggies - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Bad Piggies (miękka)

Bohaterowie ze Świńskiej Wyspy Spadające świnie

książka

  • Wydawnictwo Papilon
  • Oprawa miękka
  • Ilość stron 84
  • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Dostępność niedostępny

Bad Piggies, Bohaterowie ze Świńskiej Wyspy Spadające świnie - opis produktu:

Angry Birds - najgorętsza marka na świecie!
To seria dla miłośników Angry Birds i Bad Piggies. Dla dzieci 6+ (do samodzielnego czytania) oraz dla młodszych (do głośnego czytania przez dorosłych). Dla wszystkich fanów paskudnych prosiaków, którzy lubią gry, przygody i wspaniałą zabawę.
Bohaterami tych niezwykłych opowieści są szalone świnie z popularnej gry Bad Piggies. Nikt tak jak one nie zna się na dobrej zabawie, a przede wszystkim - wpadaniu w kłopoty!
W serii `Bohaterowie ze Świńskiej Wyspy` kryje się wiele ciekawych historyjek i postaci, m.in.: Król Świń, który chce wykraść wielki sekret Profesora Świni, Mistrz Chrumkuchni próbujący uratować swój ogród, a także okrutni chrumpiraci.
Dzięki serii „Bohaterowie ze Świńskiej Wyspy“ Twoje dziecko:
- przeżyje wiele zwariowanych przygód razem z ulubionymi bohaterami Bad Piggies
- częściej zamieni grę na książkę, a może nawet samo zacznie czytać.

W tym tomie:
Dowiedz się, czy Mistrz Chrumkuchni znajdzie na urodziny Króla Świń coś, co wygląda jak jajko? I co dzieje się w świńskich kopalniach, gdy zachodzi słońce i zapada ciemność?

Książka Bad Piggies Bohaterowie ze Świńskiej Wyspy Spadające świnie, pochodzi z wydawnictwa Papilon. Publikacja jest pracą zbiorową . Książka Bad Piggies liczy 84 stron. Jej wymiary to 125x195. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
  • Dział: Książki
  • Wydawnictwo: Papilon
  • Oprawa: miękka
  • Okładka: miękka
  • Wymiary: 125x195
  • Ilość stron: 84
  • ISBN: 978-83-271-1188-3
  • Wprowadzono: 23.03.2015

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

  • -49%
Dynastia Miziołków twarda
15,21 zł 29.83
Dodaj do koszyka
  • -43%
Zawsze w porę miękka
22,74 zł 39.90
Dodaj do koszyka
  • -41%
Ten dzień miękka
23,50 zł 39.83
Dodaj do koszyka
  • -42%
Kaprys milionera miękka
23,19 zł 39.99
Dodaj do koszyka
  • -41%
Halny Cykl: Komisarz Forst, Tom 6 miękka
25,32 zł 42.90
Dodaj do koszyka

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Bad Piggies, Bohaterowie ze Świńskiej Wyspy Spadające świnie

4.6/5 ( 8 ocen )
    5
    7
    4
    0
    3
    0
    2
    1
    1
    0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.