Bad Guys. Ekipa Złych / Aaron Blabey 23,34 zł | Książka w Gandalf.com.pl
Kategorie
  • image

Bad Guys. Ekipa Złych (miękka)

Odcinek 2

książka

  • Wydawnictwo Zysk I S-Ka
  • Oprawa miękka
  • Ilość stron 144
  • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Wysyłamy 24h
    Wyślemy jeszcze dziś!
  • Odbiór w Łodzi już 24h

Bad Guys. Ekipa Złych, Odcinek 2 - opis produktu:

Ekipa Złych powraca! Gotowa na kolejne dobre uczynki, czy tego chcecie, czy nie!

W nowoczesnej fermie klatkowej, chronionej przez najlepszy na świecie laserowy system bezpieczeństwa, jest uwięzionych 10 000 kurcząt. Kto mógłby je ocalić? Może pewien WILK, pewien REKIN, pewna PIRANIA oraz pewien WĄŻ... który jest także znany jako Połykacz Kurcząt? Co mogłoby pójść nie tak?

Przygotujcie się na zakrztuszenie się obiadem ze śmiechu w towarzystwie najgorszej w mieście ekipy uszczęśliwiaczy na siłę!

Drugi odcinek bestsellerowej serii, która sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Aaron Blabey - przeczytaj też

  • -11%
Bad Guys. Ekipa Złych Odcinek 1

Aaron Blabey

22,10 zł 24.83
  • -27%
Mops Klops

Aaron Blabey

21,70 zł 29.74

Zobacz również

  • -38%
Chłopcy z placu broni

Ferenc Molnar

13,67 zł 22.05
  • -45%
Mądre bajki

Agnieszka Antosiewicz
5,38 zł 9.78

  • -45%
Mądre bajki

Agnieszka Antosiewicz
4,19 zł 7.61

  • -35%
AFRYKA KAZIKA

Łukasz Wierzbicki

22,63 zł 34.82
  • RRecenzje
  • Książka
  • Bad Guys. Ekipa Złych, Odcinek 2
0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.
image

Rekomendowane

  • -30%
Jasność

Maja Wolny

27,87 zł 39.81
  • -30%
Ganimedes

Bartosz Ejzak

20,95 zł 29.93
  • -30%
Lalkarz Tom 2 Zjednoczenie

Katarzyna Lisowska

20,88 zł 29.83
  • -30%
Lalkarz Tom 3 Przebudzenie

Katarzyna Lisowska

20,88 zł 29.83
  • -30%
Lalkarz Tom 1 Odrzucenie

Katarzyna Lisowska

20,88 zł 29.83
  • -30%
Diabeł w maszynie

Anna Kańtoch

27,23 zł 38.90

Ciekawe pomysły Gandalfa

  • Czas na spotkanie z Ekipą Złych! Szykujcie się! Oto przed wami najśmieszniejsza i najbardziej niesforna książka, jaką możecie sobie wyobrazić. Mówią jak ci źli, wyglądają jak ci źli... i nawet mają zapaszek jak ci źli. Są przerażający, niebezpieczni i... cóż, po prostu źli. Lecz bez...

  • Czas na spotkanie z Ekipą Złych! Szykujcie się! Oto przed wami najśmieszniejsza i najbardziej niesforna książka, jaką możecie sobie wyobrazić. Mówią jak ci źli, wyglądają jak ci źli i nawet mają zapaszek jak ci źli. Są przerażający, niebezpieczni i cóż, po prostu źli. Lecz bez względu...

  • 40.90 zł
    40.09 zł

    Dziewiąty album studyjny Nine Inch Nails. Następca `Hesitation Marks` z 2013 roku. Początkowo miał być EP-ką wieńczącą trylogię, na którą składają się EP-ki `Not The Actual Events` (2016) oraz `Add Violence` (2017). Jednak w jednym z wywiadów Trent Reznor wyznał, że sztywna koncepcja trzech EP po...

  • 107.93 zł

    Słynna płyta Michaela Jacksona z 1987 roku ukazała się zaraz po słynnym "Thrillerze" i przez wiele lat była drugim najlepiej sprzedającym się albumem w historii. Wśród utworów wyprodukowanych przez Quiny Jonesa było aż 9 (!) singli - w tym najsłynniejsze: "Bad", "Smooth...

  • 41.51 zł

    Wokalista, autor piosenek i bajarz Bob Wayne wraca do opowiadania swoich historii na płycie "Bad Hombre" - idealna dla fanów Johnny'ego Casha, Seasick Steve'a czy Willie'go Nelsona.