rozwiń
rozwiń
zwiń
zwiń
wpisz minimum 3 znaki
Bad Boy`s Girl 2
ocena: 5, głosów: 3
 
powiększenie

Bad Boy`s Girl 2 (miękka)

książka

Wydawnictwo: Jaguar

Oprawa: miękka

Ilość stron: 384

Wysyłamy w: 24h - 48h + czas dostawy

Nasza cena: 28,37

Cena detaliczna: 37,82

U nas taniej o 25%

dodaj do przechowalni dodaj do listy życzeń Dodaj do koszyka
Powrót GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Opis

  • Szczegółowe informacje

  • Recenzje (0)

  • Inne wydania

Bad Boy`s Girl 2 - opis produktu:

Tessa o`Connell za chwilę zacznie pierwszy rok studiów. Zakochana po uszy, a nawet jeszcze bardziej, ma nadzieję, że w collegeu rozwinie skrzydła. Okazuje się jednak, że nowy początek to nie bułka z masłem, zwłaszcza gdy na wymarzone studia zabiera się nie tylko chłopaka i torbę ciuchów, ale również lwią część dawnych problemów.

Kiedy mało co idzie zgodnie z planem, a najbliżsi zastawiają na ciebie pułapki, łatwo stracić grunt pod nogami. Czy facet, który chciał chronić Tessę przed całym światem zdoła uchronić ją przed samą sobą? I jakiej ilości KitKatów oraz truskawkowych lodów będzie potrzebował, by zapewnić miłość swojego życia, że, mimo kłopotów, nieporozumień i zastępów długonogich studentek, nigdzie się nie wybiera?

Bad Boy`s Girl 2 - szczegółowe informacje:

Dział: Książki

Kategoria: dla dzieci i młodzieży, literatura młodzieżowa

Wydawnictwo: Jaguar
Oprawa:miękka
Okładka:miękka
Wymiary:150x220
Ilość stron:384
ISBN:978-83-7686-673-4
Wprowadzono: 14.04.2018
i zgarniaj nagrody napisz recenzję

Bad Boy`s Girl 2 - recenzje klientów


Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Ciotka Zgryzotka

M. Musierowicz

książka

21,99 zł taniej -37%

Cudowny chłopak (okładka filmowa)

R. Palacio

książka

25,07 zł taniej -30%

Nela i polarne zwierzęta

Nela

książka

27,87 zł taniej -30%

Magiczne Drzewo. Opowieść IX. Berło

A. Maleszka

książka

25,77 zł taniej -30%

Zobacz również

Jotka - łowca smoków Smoki wysp ...

Ł. Radecki

książka

22,38 zł taniej -25%

Sto porad dla nieśmiałych

B. Chaud

E. Suss...

książka

18,63 zł taniej -25%

Biały kruk Raven Tom 1

J. Weil

książka

26,11 zł taniej -25%

Ciekawe pomysły Gandalfa

książka

29.85 zł

taniej -25%

Bad Boy`s Girl

Tessie nie ma łatwo. Przyjaciółka odebrała jej chłopaka i cały czas uprzykrza jej życie. Dodatkowo do miasta wraca Cole Stone, uroczy, lecz niebezpieczny przystojniak. Życie Tessie wywraca się do góry nogami. Okazuje się jednak, że nie taki diabeł straszny - przez trzy lata Cole zmienił się nie do poznania. Owszem, nadal ma idiotyczne poczucie humoru i...

książka

8.82 zł

taniej -48%

Bad Piggies Zrób to sam Angry Birds

Zrób to sam z pomocą zaradnych zielonych prosiaków! Oto fantastyczny zbiór oryginalnych wskazówek do wykorzystania na biwaku czy choćby na podwórku za domem - od wiązania przydatnych węzłów, przez opanowanie sztuki kamuflażu, po budowę rakiety ciśnieniowej i własnego gokarta. Czy jesteś młody duchem i ciałem, czy tylko duchem, ta książka podpowie ci, jak...

ebook

25.98 zł

taniej -20%

Bad Boy`s Girl - mobi, epub

Pierwszy tom niezwykle popularnej trylogii, która wkrótce zostanie zekranizowana. Ponad 200 milionów pobrań na wattpadzie! Książka na międzynarodowych listach bestsellerów. Prawa filmowe sprzedane - Collective Digital Studios! Tessie nie ma łatwo. Przyjaciółka odebrała jej chłopaka i cały czas uprzykrza jej życie. Dodatkowo do miasta...

muzyka

86.12 zł

taniej -19%

Bad (Reedycja)

Słynna płyta Michaela Jacksona z 1987 roku ukazała się zaraz po słynnym "Thrillerze" i przez wiele lat była drugim najlepiej sprzedającym się albumem w historii. Wśród utworów wyprodukowanych przez Quiny Jonesa było aż 9 (!) singli - w tym najsłynniejsze: "Bad", "Smooth Criminal", "The Way You Make Me Feel", "Man...

muzyka

33.54 zł

taniej -18%

Bad Hombre

Wokalista, autor piosenek i bajarz Bob Wayne wraca do opowiadania swoich historii na płycie "Bad Hombre" - idealna dla fanów Johnny'ego Casha, Seasick Steve'a czy Willie'go Nelsona.

muzyka

32.31 zł

taniej -21%

Bad Girls

Donna Summer, właściwie LaDonna Andre Gaines to amerykańska wokalistka muzyki disco i soul, a także pop i R&B. W późniejszym okresie swojej działalności eksperymentowała z takimi nurtami jak rock, reggae, gospel i hi-NRG. Szczyt jej popularności przypada na drugą połowę lat 70., kiedy to nurt disco dominował na rynku muzycznym. Swoimi osiągnięciami...

Brak list życzeń:

Utwórz

zamówienie tradycyjne
Brak produktów w koszyku
Brak produktów w koszyku

21.99

11.99

14.99

2.82

9.98

9.98

5.94

5.09

3.59

2.69

Łączna wartość zamówienia: 0 zł0 zł
Dostawa i płatność › Płatność › przejdź do koszyka
rozwiń
Wpisz numer
Swojego zamówienia (xxxxxx/rrrr)
Sprawdź

Powiadom kiedy produkt będzie dostępny

Wpisz swój adres e-mail: