Asteriks Asteriks i Gryf - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Asteriks Asteriks i Gryf

Album 39

  • Promocja
    image-promocja

książka

  • Wydawnictwo Egmont
  • Oprawa miękka
  • Ilość stron 48
  • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
  • Znakomita wyprzedaż książek do - 50%

Asteriks Asteriks i Gryf, Album 39 - opis produktu:

`Asteriks i Obeliks powracają w nowej wspaniałej przygodzie. Oto piąty album stworzony przez francuski duet - scenarzystę Jean-Yvesa Ferriego i rysownika Didiera Conrada - ale pierwszy, nad którym pracowali już pod nieobecność i bez opieki mistrza Alberta Uderzo.

Pewnego dnia Panoramiks otrzymuje od wilczego posłańca wiadomość, że jego dawny kolega szaman Akiedystrava jest w niebezpieczeństwie. Asteriks i Obeliks wraz z druidem wyruszają w długą podróż do dziewiczej, dzikiej i, jak okiem sięgnąć, zamarzniętej krainy Sarmatów, aby wspomóc starego przyjaciela. W tym samym kierunku podąża też oddział `odważnych`
Rzymian z misją schwytania tajemniczego i przerażającego stworzenia, Gryfa, dzięki któremu Juliusz Cezar mógłby zapunktować u rzymskiego suwerena. Włóż ciepłe botki, gruby polar i ruszaj w drogę z naszymi bohaterami. Zapowiada się ciekawa przygoda!

Seria francuskich komiksów, wymyślona w 1959 roku przez scenarzystę i mistrza humoru Rene Goscinnyego oraz rysownika Alberta Uderzo, od chwili premiery w październiku 1959 roku na łamach magazynu `Pilote` podbiła serca najpierw Francuzów i Belgów, a potem - stopniowo - reszty świata, stając się jednym z fenomenów kultury popularnej XX wieku.`

Asteriks Asteriks i Gryf - o czym jest książka?

Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Asteriks Asteriks i Gryf, od PRACA ZBIOROWA. Asteriks Asteriks i Gryf spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- PRACA ZBIOROWA. Nie będziesz żałował! Asteriks Asteriks i Gryf i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Asteriks Asteriks i Gryf Album 39, pochodzi z wydawnictwa Egmont. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: komiks, dla dzieci i młodzieży, Egmont. Książka Asteriks Asteriks i Gryf liczy 48 stron. Jej wymiary to 216x285. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: Egmont - najlepsze tytuły,  Książkowe ferie zimowe
Kategoria: komiks,  dla dzieci i młodzieży,  Egmont
Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 216x285
Ilość stron: 48
ISBN: 9788328160873
Wprowadzono: 27.10.2021

RECENZJE - książki - Asteriks Asteriks i Gryf, Album 39 - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: