Aspiracje życiowe młodzieży stojącej u progu dorosłości - Kinga Musialska - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Aspiracje życiowe młodzieży stojącej u progu dorosłości

przeczytaj fragment

książka

 • Wydawnictwo Impuls
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 128
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Dostępność niedostępny
 • Znakomita wyprzedaż książek do - 50%

Aspiracje życiowe młodzieży stojącej u progu dorosłości - opis produktu:

Książka ukazuje aktualną problematykę aspiracji życiowych młodych ludzi wkraczających w dorosłość: ich dążenia edukacyjne i zawodowe, materialne i bytowe, jak również osobiste i rodzinne. Prezentuje także związek czynników psychologicznych, socjologicznych i pedagogicznych z aspiracjami młodzieży, które warunkują jej dalszą drogę życiową. W dobie współczesnych przemian gospodarczo-społeczno-politycznych znajomość aspiracji dorastającej młodzieży jest istotna, gdyż pozwala na prognozę kierunków oświaty i zatrudnienia, umożliwia określenie efektów kształcenia i wychowania i daje możliwość organizowania różnych form działalności kulturowej i oświatowej na terenie szkoły oraz pomoc młodym ludziom w realizacji ich aspiracji.

Prezentowana książka ma w zamierzeniach ukazywać aspiracje życiowe młodzieży stojącej u progu dorosłości i czynników je determinujących. Celem publikacji jest także uwrażliwienie pedagogów, wychowawców, rodziców na pomoc młodym ludziom w rozbudzaniu aspiracji pożądanych wychowawczo, w ukierunkowaniu aspiracji już istniejących oraz w korekcji aspiracji niewłaściwie ukształtowanych (zawyżonych lub zaniżonych).

Aspiracje życiowe młodzieży stojącej u progu dorosłości - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Aspiracje życiowe młodzieży stojącej u progu dorosłości, od Kinga Musialska. Aspiracje życiowe młodzieży stojącej u progu dorosłości spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Kinga Musialska. Nie będziesz żałował! Aspiracje życiowe młodzieży stojącej u progu dorosłości i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Aspiracje życiowe młodzieży stojącej u progu dorosłości pochodzi z wydawnictwa Impuls. Autorem książki jest Kinga Musialska. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, pedagogika. Książka Aspiracje życiowe młodzieży stojącej u progu dorosłości liczy 128 stron. Jej wymiary to 170x240. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki humanistyczne,  pedagogika
Wydawnictwo: Impuls
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 170x240
Ilość stron: 128
ISBN: 978-83-7587-353-5
Wprowadzono: 19.03.2010

RECENZJE - książki - Aspiracje życiowe młodzieży stojącej u progu dorosłości - Kinga Musialska

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 4 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: