Artes serviunt vitae, sapientia imperat. Proces karny sensu largo - rzeczywistość i wyzwania - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Artes serviunt vitae, sapientia imperat. Proces karny sensu largo - rzeczywistość i wyzwania (twarda)

Księga jubileuszowa Profesora Tomasza Grzegorczyka z okazji 70. urodzin

  • Promocja
    image-promocja

książka

Artes serviunt vitae, sapientia imperat. Proces karny sensu largo - rzeczywistość i wyzwania, Księga jubileuszowa Profesora Tomasza Grzegorczyka z okazji 70. urodzin - opis produktu:

`Profesor Tomasz Grzegorczyk to niewątpliwie jeden z najwybitniejszych przedstawicieli doktryny prawa karnego procesowego sensu largo. Trzeba podkreślić, że zainteresowania badawcze Jubilata są bardzo szerokie; dotyczą one postępowania karnego, prawa karnego skarbowego, materialnego i procesowego prawa wykroczeń, a także prawa karnego materialnego i kwestii ustrojowych. Dorobek naukowy Profesora Tomasza Grzegorczyka obejmuje ponad 340 publikacji, wśród których są liczne monografie, komentarze do ustaw, rozdziały w monografiach, artykuły naukowe, glosy do orzeczeń, a także recenzje. (...)
Dorobek naukowy Profesora Tomasza Grzegorczyka stanowi istotny i trwały wkład do polskiej nauki. Dość powiedzieć, że trudno znaleźć pracę z zakresu procesu karnego sensu largo, w której nie byłoby odwołań do publikacji Pana Profesora`.
Redaktorzy naukowi
`Zawarte w księdze artykuły stanowią interesujący przegląd aktualnych i ważnych problemów i zagadnień wyłaniających się w obrębie szeroko rozumianego prawa karnego. Bez wątpienia będą inspirować do pogłębiania i kontynuowania dyskusji w kwestiach tam ujętych. Zostały przygotowane przez renomowanych i uznanych specjalistów z zakresu prawa karnego sensu largo, tak teoretyków jak i praktyków w tej materii`.
dr hab. Radosław Koper, prof. UŚ

Książka Artes serviunt vitae, sapientia imperat. Proces karny sensu largo - rzeczywistość i wyzwania Księga jubileuszowa Profesora Tomasza Grzegorczyka z okazji 70. urodzin, pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, karne. Książka Artes serviunt vitae, sapientia imperat. Proces karny sensu largo - rzeczywistość i wyzwania liczy 992 stron. Jej wymiary to 176x25. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Artes serviunt vitae, sapientia imperat. Proces karny sensu largo - rzeczywistość i wyzwania, Księga jubileuszowa Profesora Tomasza Grzegorczyka z okazji 70. urodzin

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: