Archiwum Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Archiwum Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej (miękka)

Nr 3(24) wrzesień 2020

książka

  • Wydawnictwo Wolters Kluwer
  • Oprawa miękka
  • Ilość stron 132
  • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Archiwum Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej, Nr 3(24) wrzesień 2020 - opis produktu:

`Archiwum Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej` jest periodykiem poświęconym teorii i filozofii prawa, filozofii społecznej i filozofii polityki oraz socjologii prawa. Wydawane jest przez Wolters Kluwer Polska sp. z o.o. na zlecenie Stowarzyszenia Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej - Sekcja Polska IVR.

Stowarzyszenie Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej - Sekcja Polska IVR jest częścią Międzynarodowego Stowarzyszenia Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej, którego tradycją jest wydawanie `Archiv fr Rechts- und Sozialphilosopie` (ARSP). Śladem przedsięwzięć międzynarodowych także sekcje krajowe IVR wydają własne czasopisma. `Archiwum Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej` jest ich polskim odpowiednikiem.

`Archiwum Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej` ukazuje się dwa razy w roku. Obejmuje ono numery zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim. Wersją pierwotną czasopisma jest wydanie papierowe. W celu zapewnienia najwyższego poziomu merytorycznego czasopisma oraz realizacji zasad etyki w nauce publikacja odbywa się według następujących procedur. Wymagamy ujawnienia wkładu wszystkich autorów i instytucji ich wspierających w powstanie artykułów, w szczególności za niedopuszczalne uznajemy pomijanie autorstwa osób, które miały wkład w powstanie pracy oraz przypisywanie autorstwa osobom, które nie posiadają wkładu w jego powstanie.

Ponadto wszystkie artykuły podlegają anonimowej pisemnej recenzji przez wybitnych przedstawicieli prawoznawstwa i filozofii spoza jednostki, z której pochodzi autor artykułu oraz nie znajdujących się w sytuacji konfliktu interesów.

Książka Archiwum Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej Nr 3(24) wrzesień 2020, pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: czasopisma, nauki humanistyczne, filozofia. Książka Archiwum Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej liczy 132 stron. Jej wymiary to 240x167. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Archiwum Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej, Nr 3(24) wrzesień 2020

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.