Anestezjologia - Reinhard Larsen - Książka | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Anestezjologia (twarda)

Tom 1

książka

Anestezjologia, Tom 1 - opis produktu:

Kolejne polskie wydanie `Anestezjologii` Larsena stanowi tłumaczenie jedenastego wydania niemieckiego. Jest całkowicie uzasadnione, aby nowa edycja tego wysoko cenionego podręcznika została udostępniona wszystkim lekarzom uczącym się i zajmującym anestezjologią w Polsce. W obszarze niemieckojęzycznym popularność podręcznika Larsena jest zadziwiająca. Od 1985 roku tak zwana "zielona książka" jest podstawowym źródłem wiedzy dla kolejnych pokoleń personelu anestezjologicznego.

Profesor Reinhard Larsen redagując kolejne wydania i aktualizując treść podręcznika utrzymuje konsekwentnie klasyczny układ książki. Jest ona podzielona na część wstępną - Podstawy farmakologiczne i fizjologiczne, następnie na część poświęconą metodom postępowania - Anestezjologię ogólną oraz na szczegółowy opis praktyki anestezjologicznej w różnych dziedzinach medycyny zabiegowej - Anestezjologię specjalistyczną. Profesor Larsen, razem z współautorami prof. Annecke i dr. Finkiem, dokonał w nowym wydaniu istotnej aktualizacji wiedzy anestezjologicznej, a w szczególności zaleceń i wytycznych bardzo ważnych dla personelu praktykującego anestezjologię.

Ponieważ popularnie nazywany "Larsen" stanowi także w naszym kraju stały element zarówno nauczania, jak i uczenia się sztuki znieczulenia, nie ulega wątpliwości, że dostępność najnowszego wydania tej książki przyczyni się znacząco do poszerzenia wiedzy, a przez to do poprawy jakości praktyki w tej bardzo dynamicznie rozwijającej się specjalizacji lekarskiej, jaką jest anestezjologia.
S
Szczegóły

Reinhard Larsen - przeczytaj też

 • -24%
Anestezjologia Tom I twarda
236,52 zł 311.22
 • -24%
Anestezjologia Tom II twarda
190,14 zł 250.18
 • RecenzjeRecenzje
 • Książka
 • Anestezjologia, Tom 1
0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.