Analiza profilu neuropsychologicznego dzieci w wieku 5-10 lat w wybranych podtypach FASD - Iwona Palicka - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Analiza profilu neuropsychologicznego dzieci w wieku 5-10 lat w wybranych podtypach FASD (miękka)

książka

Analiza profilu neuropsychologicznego dzieci w wieku 5-10 lat w wybranych podtypach FASD - opis produktu:

Pacjenci z dysfunkcjami ze spektrum poalkoholowych zaburzeń rozwojowych stanowią dla psychologów trudne diagnostycznie wyzwanie ze względu na heterogenność objawów związanych z uszkodzeniami strukturalnymi oraz funkcjonalnymi mózgu. Psycholodzy borykają się z mitami diagnostycznymi, szczególnie dotyczącymi diagnozy małego dziecka czy diagnozy dziecka w pieczy zastępczej, a także z trudnościami w wyborze najbardziej czułych diagnostycznie narzędzi oceny psychologicznej. Analiza profilu neuropsychologicznego dzieci w wieku 5-10 lat w wybranych podtypach FASD stanowi cenne kompendium wiedzy dla wszystkich diagnostów pracujących w zespołach ds. FASD. Dla psychologów niniejsza pozycja może stać się wskazówką dotyczącą złotego standardu narzędzi diagnozy neuropsychologicznej w badaniu dzieci z FASD. Pozostałym specjalistom pomoże w zrozumieniu specyfiki tych zaburzeń oraz podjęciu odpowiednich kroków diagnostycznych. Zdefiniowany profil neuropsychologiczny umożliwi przyspieszenie diagnozy na wcześniejszym etapie rozwojowym, a co za tym idzie właściwe dobranie terapii.

Książka Analiza profilu neuropsychologicznego dzieci w wieku 5-10 lat w wybranych podtypach FASD pochodzi z wydawnictwa Borgis. Autorem książki jest Iwona Palicka. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, psychologia, nauki przyrodnicze, medycyna. Książka Analiza profilu neuropsychologicznego dzieci w wieku 5-10 lat w wybranych podtypach FASD liczy 216 stron. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Analiza profilu neuropsychologicznego dzieci w wieku 5-10 lat w wybranych podtypach FASD

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.