Analiza danych z programem R - Przemysław Biecek - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Analiza danych z programem R

Modele liniowe z efektami stałymi, losowymi i mieszanymi

 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo PWN
Oprawa miękka
Ilość stron 238

Analiza danych z programem R, Modele liniowe z efektami stałymi, losowymi i mieszanymi - opis produktu:

Książka powstała po to, by ułatwić osobom zainteresowanym, tak o wykształceniu ścisłym, przyrodniczym, jak i medycznym, poznanie modeli liniowych i nabycie umiejętności poprawnego ich stosowania przy wykorzystaniu narzędzia wspierającego - programu R - darmowego pakietu, o olbrzymich możliwościach.
Publikacja została przygotowana na zasadzie serii przykładowych analiz zbiorów rzeczywistych danych, tak aby praktycy potrafili przełożyć ogólną teorię na konkretne problemy badawcze. Pozwoliło to dodatkowo na wysnuwanie rzeczywistych wniosków, co zwiększa atrakcyjność prezentowanych przykładów i całej książki.
Z przykładów i materiałów zawartych w książce skorzystają zarówno studenci kierunku statystyka, którzy chcieliby dowiedzieć się jak wyglądają analizy danych rzeczywistych, ale również studenci i absolwenci innych kierunków, nie tak biegli w statystyce matematycznej. Publikacja jest także kierowana do pracowników naukowych, którzy chcieliby przeprowadzić analizy z użyciem modeli mieszanych, ale nie wiedzą jak to zrobić lub takie analizy już przeprowadzają i chcieliby pogłębić swoją wiedzę na ten temat. Również osoby pracujące poza uczelnią będą zainteresowane książką obszernie i kompleksowo traktującą na temat modeli liniowych i mieszanych.

Analiza danych z programem R - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Analiza danych z programem R, od Przemysław Biecek. Analiza danych z programem R spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Przemysław Biecek. Nie będziesz żałował! Analiza danych z programem R i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Analiza danych z programem R Modele liniowe z efektami stałymi, losowymi i mieszanymi, pochodzi z wydawnictwa PWN. Autorem książki jest Przemysław Biecek. Należy do gatunków: informatyka, Programowanie, książki o programowaniu, nauki przyrodnicze, różne, nauki ścisłe. Książka Analiza danych z programem R liczy 238 stron. Jej wymiary to 170x240. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: informatyka,  Programowanie,  książki o programowaniu,  nauki przyrodnicze,  różne,  nauki ścisłe
Wydawnictwo: PWN
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 170x240
Ilość stron: 238
ISBN: 978-83-01-17453-8
Wprowadzono: 29.10.2013

Przemysław Biecek - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Analiza danych z programem R, Modele liniowe z efektami stałymi, losowymi i mieszanymi - Przemysław Biecek

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.7/5 ( 6 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: