Administrategia - Maciej Kisilowski - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Administrategia

Jak osiągnąć sukces osobisty zarządzając w administracji publicznej

 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment

książka

Administrategia, Jak osiągnąć sukces osobisty zarządzając w administracji publicznej - opis produktu:

Administrategia to pierwsze w Polsce i Europie Środkowej praktyczne kompendium wiedzy o strategicznym zarządzaniu w sektorze publicznym. Będąca wynikiem badań w dziesiątkach urzędów, a także wykorzystująca najnowsze idee i dobre praktyki z całego świata, podpowie Ci, krok po kroku, jak zarządzać instytucjami publicznymi, dbając zarazem o własny sukces zawodowy. Książka zaprasza również wszystkich zainteresowanych sprawami publicznymi do zastanowienia się nad zaśniedziałymi poglądami na temat instytucji naszego państwa.

Patronami książki są Unia Metropolii Polskich, Związek Miast Polskich, Związek Powiatów Polskich, Tygodnik Powszechny, Konfederacja Lewiatan, Instytut Allerhanda, Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego, ośrodek dialogu i analiz THINKTANK, oraz Index Copernicus International.
Autorzy łączą wykształcenie na najlepszych światowych uczelniach z doświadczeniem pracy z urzędami i menadżerami publicznymi w Polsce i w regionie.

Administrategia - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Administrategia, od Maciej Kisilowski, Izabela Kisilowska. Administrategia spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Maciej Kisilowski, Izabela Kisilowska. Nie będziesz żałował! Administrategia i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Administrategia Jak osiągnąć sukces osobisty zarządzając w administracji publicznej, pochodzi z wydawnictwa Studio Emka. Autorami książki są Maciej Kisilowski, Izabela Kisilowska. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, administracyjne. Książka Administrategia liczy 369 stron. Jej wymiary to 145x220. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki społeczne,  prawo,  administracyjne
Wydawnictwo: Studio Emka
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 145x220
Ilość stron: 369
ISBN: 978-83-65068-12-5
Wprowadzono: 07.10.2016

RECENZJE - książki - Administrategia, Jak osiągnąć sukces osobisty zarządzając w administracji publicznej - Maciej Kisilowski, Izabela Kisilowska

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 17 ocen )
 • 5
  11
 • 4
  4
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: