Abe Sapien Mroczne i straszliwe - Mike Mignola - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Abe Sapien Mroczne i straszliwe (twarda)

Tom 2

  • Promocja
    image-promocja

książka

Abe Sapien Mroczne i straszliwe, Tom 2 - opis produktu:

Drugi tom opowieści o Abie Sapienie, jednym z najważniejszych agentów Biura Badań Paranormalnych i Obrony, który w czasie apokalipsy zaczyna działać na własną rękę, aby rozwiązać tajemnicę swojego przeznaczenia.

Abe przemierza Amerykę zmienioną w piekło. Spotyka różnych ludzi, którym pomaga w walce z bestiami i zagrożeniami okultystycznymi. Jedni go za to doceniają, inni uważają za wcielenie zła... Tymczasem własną podróż na północny kraniec świata odbywa nekromanta, który jest zdeterminowany, aby dzięki nadprzyrodzonym mocom zapewnić sobie poczesne miejsce w zmieniającej się rzeczywistości. Klimatyczna rozgrywka pomiędzy wieloma mrocznymi siłami stanowi preludium do tomu `BBPO: Znany diabeł` - ostatniego rozdziału sagi o Hellboyu.

Twórcą pomysłu serii i jej współscenarzystą jest sławny Mike Mignola, autor cyklu `Hellboy`. Scott Allie to zarówno redaktor, jak i scenarzysta od lat zaangażowany w tworzenia świata Hellboya. Rysunki są dziełem braci Fiumara, znakomitych argentyńskich autorów tworzących wiele serii dla najważniejszych amerykańskich wydawców. Album zawiera zeszyty serii `Abe Sapien`opublikowane w tomach 6-8.

Więcej książek z serii Mignolaversum

Abe Sapien Mroczne i straszliwe - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Abe Sapien Mroczne i straszliwe, od Mike Mignola, Scott Allie. Abe Sapien Mroczne i straszliwe spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Mike Mignola, Scott Allie. Nie będziesz żałował! Abe Sapien Mroczne i straszliwe i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Abe Sapien Mroczne i straszliwe Tom 2, pochodzi z wydawnictwa Egmont. Autorami książki są Mike Mignola, Scott Allie. Należy do gatunków: komiks, dla dorosłych, Egmont, fantasy. Książka Abe Sapien Mroczne i straszliwe liczy 456 stron. Jej wymiary to 170x260. Oprawa jest twarda. Abe Sapien Mroczne i straszliwe jest częścią serii Mignolaversum.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: Egmont - najlepsze tytuły
Kategoria: komiks,  dla dorosłych,  Egmont,  fantasy
Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wymiary: 170x260
Ilość stron: 456
ISBN: 9788328149106
Wprowadzono: 20.01.2022

RECENZJE - książki - Abe Sapien Mroczne i straszliwe, Tom 2 - Mike Mignola, Scott Allie

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: