A jeśli już jesteś w Niebie - Anita Moorjani - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
przeczytaj fragment przeczytaj fragment

A jeśli już jesteś w Niebie (miękka)

Przesłania z Drugiej Strony pozwalające doświadczyć Nieba na Ziemi

książka

A jeśli już jesteś w Niebie, Przesłania z Drugiej Strony pozwalające doświadczyć Nieba na Ziemi - opis produktu:

Niebo to nie miejsce a stan i każdy z nas może go osiągnąć już za życia. Autorka podejmuje udaną próbę obalenia mitów, które nie pozwalają nam żyć w pełni. Czas, byś uświadomił sobie, że nieprawdziwe są twierdzenia, że dostajesz to, na co zasłużyłeś, a miłość własna to egoizm. Dowiesz się, dlaczego o Twoje zdrowie nie powinna dbać wyłącznie służba zdrowia i uświadomisz sobie, że nie ma przypadków. Uwolnisz się od wizji, według której, kiedy umieramy, płacimy za swoje grzechy i przekonasz się, że uduchowieni ludzie nie są pozbawieni ego. W książce znajdują się również niezbite dowody na to, że kobiety wcale nie stanowią słabszej płci. Jak tylko odrzucisz wszystkie mylne przekonania, Twoje życie doczesne stanie się Rajem. Niebo jest tu i teraz!

Książka A jeśli już jesteś w Niebie Przesłania z Drugiej Strony pozwalające doświadczyć Nieba na Ziemi, pochodzi z wydawnictwa Studio Astropsychologii. Autorem książki jest Anita Moorjani. Należy do gatunków: religie i mitologie, religie, katolicyzm. Książka A jeśli już jesteś w Niebie liczy 244 stron. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
A jeśli już jesteś w Niebie, Przesłania z Drugiej Strony pozwalające doświadczyć Nieba na Ziemi

4.3/5 ( 18 ocen )
 • 5
  11
 • 4
  4
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

dziobak717@gmail.com

27-05-2017 13:30

Kontynuacja pierwszej książki ,

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

Albert

23-11-2016 13:59

Z niecierpliwością czekałem na kolejną publikację Anity Moorjani. Ta kobieta to niebywały skarb dla całej ludzkości. Jej dzieła udowadniają, że często dopiero doświadczenie bliskości śmierci pomaga spojrzeć z odpowiedniej perspektywy na życie. Dzięki tej książce nie musimy jednak ocierać się o śmierć, by odpowiednio przewaluować swoje podejście. Wystarczy odrobina zadumy po lekturze i odpowiednie kroki na drodze do Nieba (na które nie ma sensu czekać do śmierci).

Czy recenzja była pomocna?