7 tajemnic żółwia - Ronald P. Schweppe - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

7 tajemnic żółwia (miękka)

Zwolnij, odkryj życie

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Studio Astropsychologii
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 252
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Dostępność niedostępny
 • Okazje na książki w promocji!

7 tajemnic żółwia, Zwolnij, odkryj życie - opis produktu:

We współczesnym, pełnym chaosu i pośpiechu, świecie osiągnięcie spokoju i opanowania stanowi trudne zadanie. Jesteśmy zapracowani, bierzemy na siebie coraz więcej obowiązków, mamy mniej czasu dla rodziny, przyjaciół i siebie. Jak zwolnić w szalonym życiu osiągając upragniony spokój i równowagę możesz dowiedzieć się dzięki siedmiu tajemnicom żółwia Kurmy.

Autorzy opisując to zwierzę doskonale wiedzieli co robią, gdyż żółwie uosabiają wiele ludzkich cech oraz ą umiejętności, które uczyniły z nich mistrzów sztuki przetrwania. Żyją bardzo długo i doskonale zdają sobie sprawę, jak ważna jest oszczędność w obchodzeniu się z własną energią życiową. Wiedzą, jak skutecznie chronić się przed niebezpieczeństwami. Optymalnie dopasowują się do swojego środowiska i nie potrzebują do szczęścia ani jedwabnej pościeli, ani też luksusowych domków z jacuzzi. Zawsze osiągają swój cel, gdyż są wytrwałe. Ponadto są niesamowicie samowystarczalne. Nic nie wytrąci ich z równowagi i potrafią całkowicie się zrelaksować, nie znają chaosu, wypalenia czy depresji. widać, jest wiele rzeczy, których można się od żółwi uczyć.

Ta niezwykle mądra, inspirująca i pełna humoru książka umożliwi Ci skorzystanie z żółwiej mądrości. Pozwoli Ci ona dotrzeć do swojego wnętrza i rozwinąć moc, którą w sobie skrywasz. Poprzez zabawne opowieści i proste, skuteczne ćwiczenia, dowiesz się jak skupić się na swoich potrzebach i wytrwale realizować zamierzone cele. Zrozumiesz, że możesz osiągnąć szczęście i bezpieczeństwo tylko poprzez wsłuchanie się w siebie.
Poznaj siłę spokoju.

Książka 7 tajemnic żółwia Zwolnij, odkryj życie, pochodzi z wydawnictwa Studio Astropsychologii. Autorami książki są Ronald P. Schweppe, Aljoscha A. Long. Należy do gatunków: poradniki, samodoskonalenie. Książka 7 tajemnic żółwia liczy 252 stron. Jej wymiary to 145x205. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - 7 tajemnic żółwia, Zwolnij, odkryj życie

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 4 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Zofia

ilość recenzji:35609

brak oceny 9-02-2016 15:00

To książka dla wszystkich, którzy szukają wyciszenia i spokoju w swoim szalonym życiu. Po jej przeczytaniu wszystko stało się dużo łatwiejsze. Już po kilku stronach lektury tej publikacji poczułam błogi spokój, który dał mi możliwość kontrolowania siebie i swojego życia. Sama wychowuję małego synka i dodatkowo pracuję na pełen etat. Wcześniej trudno mi było to wszystko pogodzić, ale teraz jest zupełnie inaczej. Wreszcie mogę się cieszyć każdą minutą i nie mam przy tym żadnych wyrzutów sumienia. Czuję, że osiągnęłam spokój i zwolniłam tempo. Bardzo wartościowa lektura.

Czy recenzja była pomocna?