12 zasad skutecznej edukacji - Przemysław Bąbel - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

12 zasad skutecznej edukacji (miękka)

czyli jak uczyć, żeby nauczyć

książka

12 zasad skutecznej edukacji, czyli jak uczyć, żeby nauczyć - opis produktu:

Poradnik 12 zasad skutecznej edukacji został napisany z myślą o wszystkich nauczycielach i edukatorach, którzy chcą uczyć w taki sposób, aby ich uczniowie rzeczywiście się nauczyli. Opierając się na swojej wiedzy i na doświadczeniu zdobytym podczas prowadzenia licznych warsztatów i szkoleń, autorzy sformułowali dwanaście uniwersalnych zasad skutecznej edukacji, wspólnych dla wszystkich typów, szczebli i form kształcenia. Książka to praktyczny przewodnik pełen przykładów, wskazówek i technik do zastosowania w codziennej pracy w szkołach i innych placówkach edukacyjnych. Autorzy w zrozumiały sposób wyjaśniają znaczenie powiązań teorii z praktyką oraz omawiają między innymi takie zagadnienia, jak: grupowanie materiału, procesy koncentracji, wykorzystanie emocji w nauce, potrzeba przerw czy sposoby motywowania uczniów. Dzięki opisanym w książce metodom i narzędziom nauczyciele: - zbudują podczas zajęć atmosferę sprzyjającą nauce, - pomogą uczniom zrozumieć, utrwalić i zapamiętać nauczane treści, - nauczą się wykorzystywać edukacyjny potencjał nowoczesnych technologii, - będą skutecznie nauczać, a ich uczniowie zaczną osiągać lepsze wyniki.

Książka 12 zasad skutecznej edukacji czyli jak uczyć, żeby nauczyć, pochodzi z wydawnictwa GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne. Autorami książki są Przemysław Bąbel, Marzena Wiśniak. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, pedagogika, dydaktyka. Książka 12 zasad skutecznej edukacji liczy 224 stron. Jej wymiary to 145x205. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Mikołaj Poleca

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
12 zasad skutecznej edukacji, czyli jak uczyć, żeby nauczyć

4.6/5 ( 14 ocen )
  5
  11
  4
  1
  3
  1
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.